Çukur Cemil Ölecek Mi? Öldü Mü? Hangi Diziye Geçti?

Çukur Cemil Ölecek Mi? Öldü Mü? Hangi Diziye Geçti?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisinde 15. bölümden itirabaren boy gösteren ve Koçavalı ailesinin korumalarından birine hayat veren Cemil ölecek mi? Öldü mü? Hangi diziye gecti?

Sadet ve Vartolu’nun aşkları ortaya çıktıktan sonra Sultan Anne Sadet’i başkasıyla evlendirmeye karar verir. Sadet’in evleneceği kişiye İdris ve Sultan ana birlikte karar vermiştir. Bu kişi yıllarıdır yanlarında çalışan ve evlatları gibi sevdikleri Cemil’dir. Aslında İdris’in de Sultan’ın da amacı Vartolu’nun Çan’ını yakmaktır. Vartolu’nun Sadet’in evleneceği haberini duyduğu an deliye dönmüştür. Sadet’in evlenmesine kesinlikle izin vermeyecektir.

Vartolu’nun son hamlesinden sonra İdris KOçavalı tüm mahallenin ortasında Sadet ve Cemil’in evlilik haberini vermiş ve tüm mahalleyi düğüne çağırmıştır.

Düğün günü geldiğinde Vartolu bu nikah kıyılmayacak der. Çocukluk aşkı Sadet’in evlenmesine asla izin vermeyen Vartolu Cemil’in ölüm emrini verir. Çukur Cemil ölecek mi? Öldü mü diziden ayrıldı mı? Sorula şimdi herkes tarafından merak ediliyor.

Diziye 15. Bölümde dahil olan ve yaklaşık 13 bölümdür dizide rol alan genç oyuncu bu akşam yayınlanan yeni bölümde diziden ölerek ayrılacak.

Etiketler: Çukur Cemil öldü mü çukur cemil ölecem m mi Çukurun Cemil'i hangi diziye geçti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL