Çukur Çeto Neden öldü, Erkan Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Çukur Çeto Neden öldü, Erkan Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da yeni bir dönem daha başlıyor. İdris Koçovalı oğulları için canını verdi. İdris neden öldü, Ercan Kesal diziden ayrıldı mı?

Çukur’da muhteşem bir bölüm geride kaldı. Nefesler tutuldu, izleyiciler yerinden birdakika bile ayrılmak istemediler. Çukur’da bir kayıp olacağı dizinin özetinden belliydi. Herkes bu kayıbın Koçovalılardan olacağını düşünürken süpriz bir isim diziye veda etti.

Çeto karakteri Mahsun’un silahından çıkan mermi ile vurularak öldü. Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı bu şekilde diziden ayrıldı. Peki Çeto neden öldü, Erkan Avcı Çukur’da neden ayrıldı?

Çeto kötü bir karakterdi ancak Erkan Avcı’nın yeteneği ile muhteşem bir karakter olarak akıllarda kaldı. Erkan Avcı bundan böyle yeni bir dizide yer alacaktır. Gelen bilgilere göre Erkan Avcı yeni başlayacak bir diziden teklif almış. Başarılı oyuncu kısa bir dinlenmenin ardından yeni projeleri değerlendireceekmiş. Yeni dizisi hangisi?

Erkan Avcı şuan için yeni projesi hakkında bilgi gelmedi. Aslında karar verdiği bir dizi şuan için yok. Gelen teklifler arasından senaryolarını okuduktan sonra bir projede karak kılacak. Net bilgiler geldikçe sitemizden bilgi verilecektir. Takipte kalın.

Etiketler: çukur çeto neden öldü çukur erkan avcı neden öldü çukur erkan avcı yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL