Çukur Çivi Kim, Rolü Ne, Nasıl Bir Karakter (Tolga Sarıtaş)

Sosyal medya son günlerde bomba bir haberle çalkalanıyor. Ülkenin başarılı oyuncularından Tolga Sarıtaş’ın yine son dönemlerin fenomen dizisi Çukur’a transfer olduğu bilgisi kulislerde bomba etkisi yaptı. Çivi karakteri ile diziye dahil olacağı haberi sosyal medyayı ikiye böldü. Peki gerçekten Tolga Sarıtaş Çukur’a gelecek mi, Çivi karakteri kimdir?

Tolga Sarıtaş Gerçekten Çukur’da mı?

Aslında Tolga Sarıtaş’ın canlandıracağı Çivi karakterinden daha çok Tolga’nın Çukur’a gerçekten gelip gelmeyeceği konuşuluyor. Öyleki sosyal medya ikiye bölünmüş halde. Çukur dizisi ile ilgili bir çoka haber yapıldı. Kimi hesaplar Tolga Sarıtaş’ın Çukur’a transfer olduğunu söylerken kimileri ise bu tarz haberlerin asılsız olduğunu söylemekte. Peki gerçekten Çukur’da tolga Sarıtaş’ı izleyecek miyiz? Herşeyden önce şu bilgiyi paylaşayım. yakından takip ettiğim bir instagram hesabı Tolga Sarıtaş Çukur’da olmayacak temalı paylaşımını kaldırmış. Akabinde ise tüm büyük siteler tolga’nın Çukur’a geleceğini ve Çivi karakterini canlandıracağını yazmış. Yani haberler çok ciddi. Tolga Sarıtaş Çukur’da Çivi karakteri ile karşımıza çıkacak. Ancak şöyle bir durumda var…

Bildiğiniz gibi jön olarak tabir edilen başrol oyuncuları geri planda kalarak 2.karakter olmak istemezler. Hem Aras Bulut İynemli hem Tolga Sarıtaş ülkenin önemli başrol oyuncularından. Tolga Sarıtaş’ın Aras’ın yanında ikinci karakter olarak kalmak istememesi doğal karşılanır. Diğer taraftan Çivi karakterinin yazılması ve senaryoya 2.başrol olarak eklenmesi elbette senaristlerin ve yönetmenin becerisine kalmış. Eğer böyle bir şey olabilirse ki böyle olacağını düşünüyorum, yakında güzel bir ikili izleyeceğiz. Peki Çukur’da Çivi karakteri nasıl birisi olacak, Çivi kimdir, nasıl bir roldedir?

Çukur’da Çivi kim, ne zaman diziye girecek? Çivi nasıl bir karakter?

Çukur’a en son bölümlerde Çağatay Erdenet karakteri ile dahil olan Nejat İşler diziye ayrı bir hava katmış ve Yamaç’ın en büyük düşmanı olarak karşısına dikilmiştir. Çağatay Erdenet kimdir, nasıl bir karakterdir gibi detayları buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Gelelim asıl konumuza. Çivi kimdir ve ne zaman diziye dahil olacak? Bu sorunun en net cevabını vermek için elbette senarist olmak gerek. Özellikle Çağatay karakterinin diziye girişinden sonra Çivi karakterinin de diziye girmesi biraz ağır olacaktır. Yani ağırdan kastımız bir karakter özümsenmeden ikinci bir karakterin varlığı dizide durağanlığa neden olur. Bunun için Çivi karakterinin en azından 2-3 hafta dizide olmayacağını söyleyebiliriz.

Peki Çivi nasıl bir karakter? Çivi dizide Yamaç’ın karşısında değil tam tersi yanında olacak. Delikanlı, sözünün eri Çivi Çukur’un dostu ve onlara yerdım eden birisi olarak karşımıza çıkacak. Çivi ile ilgili detaylar elbette gelecek. Bilgiler geldikçe haberimize eklenecektir. Çivi karakteri 3.sezonun sonuna doğru diziden ayrılacak. Tabi bu normal şartlarda. Eğer karakter sevilirse bir sezon daha devam ettirilme ihtimali varmış.

Peki Çukur’da Çivi karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sivaslı olan Tolga Sarıtaş, İstanbul’da doğup büyümüş ve Halil Akkant Lisesinden mezun olmuştur. Liseden sonra Esenyurt Belediyesi bünyesinde tiyatro sahnelerinde yer aldı. 181 cm boyunda olan Tolga Sarıtaş, İstanbul Üniversitesi mezun olan oyuncu ilk tecrübesini Özlem Tekin’in Kimse Bilmez isimli klibi ile yapmıştır. Sonrasında ise Arka Sokaklar ve Öyle Bir Geçer Zamanki isimli dizilerde küçük rollerde yer almıştır.

tıkla>>> Çukur dizisinde çalan şarkılar, dinle <<<tıkla

Muhteşem Yüzyıl isimli dizide, Benim Adım Gültepe, Büyük Sürgün Kafkasya, Güneşin Kızları isimli dizilerde rol aldı. Asıl patlaması ise Söz isimli dizi ile oldu. Söz dizisindeli performansı ile zirve dönemini yaşadı. Ferhan ile Şirin isimli dizisi tutmayan Sarıtaş, aynı zamanda Çukur’unda senaristi olan Gökhan Horzum’un da teklifi ile Çukur’a davet edildi.