Çukur Cumali (Necip Memili) Neden Öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Çukur Cumali (Necip Memili) Neden Öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur’un 16 Aralık pazartesi günkü bölümünde yine şok bir ayrılık yaşandı. Çukur, yaprak dökümüne döndü. Sevilen karakterler bir bir diziden ölerek ayrılmaya başladı. Cumali karakteri de dizinin son bölümünde otel önünde Yamaç’ın gözleri önünde kurşun yağmuruna tutuldu. Vurularak yere yığılan Cumali karakteri öldü mü, Necip Memili diziden ayrıldı mı? Peki Cumali neden öldü, Necip Memili neden diziden ayrıldı?

Çukur 3.sezona yine bir ayrılıkla başlamış ve ağır toplardan İdris Koçovalı ölerek diziden ayrılmıştı. Yaklaşık 3 ay sonra Kemal karakteri de ölerek diziden ayrıldı. Bu ölümlere alışamadan sevilen Karakter Cumali de geçtiğimiz gün Azer’in adamları tarafından otelin önünde kurşun yağmuruna tutuldu. Cumali öldü mü ölecek mi soruları bitmek bilmedi. Başarılı oyuncu Necip Memili’nin ölerek diziden ayrıldığı bilgisi henüz netlik kazanmadı Peki Cumali karakteri, Yamaç’ın abisi, Çukur’un ağır abisi Cumali gerçekten öldü mü, Çukur dizisi finale mi gidiyor?

Bu konu tüm çukur severler tarafından merak edilirken bizde konuyu geniş bir şekilde araştırmaya başladık. Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki çukur dizisi yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Dizinin hikayesinde büyük değişikliklerin olması dizide radikal kararlar alındığını bir göstergesidir. Diğer bir deyişle Kemal ve Cumali karakterlerinin ölmesi dizinin yeni bölümlerinde büyük olayların yaşanacağını işaretidir. Yamaç en sevdiği iki insanı kaybetmesinin acısıyla topyekün bir şekilde düşmanlarını saldıracak.

Burada ince bir detaydan bahsedelim. Örneğin Afgan karakterinin önceki bölümlerde karşımıza çıkmış olmasına rağmen yeni bölümde yeniden diziye dahil edilmesi çok önemli ve kilit bir noktadır. Hatırlayacağınız gibi Afgan karakteri ilk ortaya çıktığında onun hakkında piyasada olmayan büyük silahlara sahip olduğu söylenmişti. İşte Afgan karakteri tüm silahları ile beraber tüm adamlarıyla Yamaç’a yardım edecek ve Yamaç’ın düşmanları Azer, Pilot ve diğerlerini topyekün haritadan silinecek. Ve Çukur final yapacak.

Cumali karakteri de finale giden bu yolda ölerek diziden ayırılacaktır. Şimdi ölmese de ilerleyen bölümlerde Cumali aynı son ile karşılaşacaktır. Cumali karakterini canlandıran oyuncu Necip Memili’yi yeni projelerde görmek umudu ile kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

tıkla>>> Çukur’un Cumalisi Necip Memili’nin Yeni Dizisi Ne?

Cumali’nin Vurulma Anı, İzle

Etiketler: çukur Cumali neden diziden ayrıldı çukur Cumali neden öldü çukur Necip memili neden diziden ayrıldı çukur Necip memilinin yeni dizisi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL