Çukur Cumali’nin Düğünde Kimler Öldü? Kimler Diziden Ayrıldı?

Çukur’da yine nefesleri kesen sahneler ekranlara geliyor. Yamaç, Çeto’nun çok üstüne gitmiş ve bu da Cumali’nin düğününü basmaları ile sonuçlanmıştır. Peki düğünde kimler öldü? Diziden kimler ayrıldı?

Yamaç, Mahsun’dan verdiği dosya ile Çeto’nun gerçek yüzünü ona göstermek istemiştir. Diğer taraftan Çeto’nun geçmişte yaşadığı travma sonucu oynanmasını sevmemesi Yaman’ın dikkatinden kaçmamıştır. Cumali, Yamaç ve Salih Çeto’nun bu zaafını çözmüşler ve bunun üzerine yürümüşlerdir.

Yaşadığı şoklar sonucu bir hayli bunalan ve Mahsun’un kaybetmesi ile de çığırından çıkan Çeto, Cumali’nin düğününü basmıştır. Düğünde herkes oradadır. Ve büyük bir katliam yaşanmıştır. Düğünde kimler ölmüştür. Diziden hangi isimler ayrıldı?

Çet

Karakuzular’ın düğün basma huyu olduğundan Yamaç hazırlıklıdır. Mahallenin düğün salonunda değilde başka bir yerde yapmıştır. ÇEto’ya eski düğün salonunda pusu kurdurmuştur. ÇEto’yu Mahsun kurtarmıştır. Baykal’ın emrine ve talimatlarına uymayan ÇEto’nun ölüm emri Baykal tarafından verilmiştir.