Çukur Dizisi 1. Bölüm Özeti? İlk Bölümde Neler Olacak?

Çukur Dizisi 1. Bölüm Özeti? İlk Bölümde Neler Olacak?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında 23 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan Çukur dizisi yayınlanan tanıtım fragmanları ve 1. Bölüm fragmanı ile heyecan oluşturdu. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Perihan Savaş, Ercan Kesal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide ilk bölümde neler olacak merak konusu oldu. İlk bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Çukur 1. Bölüm Özeti? İlk Bölüm Ne Olacak?

İdris Koçovalı kendi elleri ile kurduğu Çukur, İstanbul’un kalbidir. Bu mahallede yaşayanları tehdit edecek tehlikeler yoktur. Gündüzleri Kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyen olan Yamaç, yıllar önce bir nedenden dolayı mahalleden kaçmıştır. Genç adamın hayatı tıpkı kendisi gibi deli dolu olan Sena ile kesişmiştir. İkili deli gibi birbirlerini severken, Çukur Vartolu’nun gelişi ile yakında patlayacak olan bir fırtınanın eşiğindedir.

 

Bu fırtına Yamaç’ın da yıllar önce terk ettiği Çukur’a dönmesine neden olacaktır. Zaten eninde sonunda herkes Çukur’a geri dönecektir. Yamaç’ın Çukur’a geri dönmesiyle Sena’da Çukur’a Yamaç’ı bulmaya gidecektir. Ancak bir sorun vardır. O da Yamaç’ın annesi ve ailesi ile olan imtihanı. Yamaç’ta Sena ile ailesi arasında kalacaktır.

Çukur Dizisi Dizi Müziği? Tıklayınız!

Çukur dizisi çekimlerine İstanbul Beyoğlu ve Paris’te devam ediliyor. İlk çekimleri Paris, sonraki çekimler İstanbul’da çekildi. Çukur mahallesi içinde bulunan Çukur Sokakta ise dizinin geri kalanı çekilecek. Dizinin çekimlerine bakıldığında Çukur dizisinin film tadında olacağı bekleniyor.

Çukur İlk Bölüm Fragmanı!

Sizler Çukur dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu dizi izlenir mi? Yoksa erken final mi yapar?

Etiketler: çukur 1. bölüm özeti çukur ilk bölüm ipuçları çukur ilk bölüm ne olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL