Çukur Dizisi 10 Aralık 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Neler Olacak?

Çukur’da tam herşey düzene giriyor derken Salih(Vartolu) yine kardeşlerinden ayrı düşmeye başlamıştır. Çukur 46. bölüm fragmanı ve 10 Aralık neler olacak?

Çukur’da geçtiğimiz bölümde Koçovalılar, Karakuzuları oyuna getirmiştir ancak bu olay onların daha sert olmasına neden olacaktır. Mahsun ve Çeto, Yamaç ve diğerlerini köşeye sıkıştırmak için adım atmışlardır ancak Koçavalılar, Kuzuların bu adımını boşa çıkartmış ve onları avlamışlardır.

Bu olay Çeto ve Mahsun’un daha da acımasız olmasına neden olmuştur. Diğer taraftan karısı ve oğlu KArakuzuların elinde olan Vartolu ise Yamaç ve diğerlerinden habersiz onlara çalışmaktadır. Yamaç, Karakuzulara çalışan kimyagerin peşinde düşe dursun asıl kimyager dizinin dibindedir.

Yamaç ve Cumali adım adım kimyagere yaklaşırlarken aslında Vartoluya yaklaşmaktadırlar. Vartolu ise bu sırrı ne zaman ortaya çıkaracaktır bilinmez. Selim, babası İdris ve Emmi’nin güvenini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. Selim öyle bir yardımda bulunurki Emmi ve İdris’in güvenini sağlamış olur.

Ersoy ise Yamaç’a öyle bir teklif yaparki karakuzu ve koçavalılar arasındaki mücadele farklı bir boyut kazanır. Çukur Dizisi 10 Aralık 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Neler Olacak? Koçavalılar Çeto ve Mahsun’u köşe sıkıştırırken Mahsun ise rahat durmayacak ve Yamaç’ı çok hassas yerinden vuracaktır.

Mahsun bu sefer tüm oyunu Sena’nın üzerine kurmaktadır. Sena’nın evine giren Mahsun, doğal gazı kestiler yalanı ile eve girer. Sena’dan sıcak bir çay içme bahanesi ile eve giren Mahsun Sena ile muhabbete koyulur. Diğer yandan Vartolu ile Yamaç, bilardocuyu aramaktadırlar. Vartolu kasıtlı olarak bilardocuyu buldurmamaktadır. Yamaç ise bu işten şüphelenmektedir ancak sesini çıkarmamaktadır.

Çukur 2. sezon 13. Bölüm Fragmanı(10 Aralık 46. Bölüm)