Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti? 2. Bölüm Fragmanı!

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti? 2. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında 1. Bölümü yayınlanan ve nefesleri kesen dizi Çukur ilk bölümü ile izleyiciyi etkilemeyi başardı. Başrollerinde Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek , Mustafa Üstündağ gibi önemli isimlerin yer aldığı dizini 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 2. Bölümde neler olacak?

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti?

Çukur dizisi ilk bölümünde Yamaç yıllar önce evini terk etmiş ve hayallerinin peşinden Paris’e yerleşmiştir. Pariste gündüz Kimyager olarak okuyan gece müzisyenlik yapan Yamaç, Paris’te hayatının aşkı Sena ile tanışır. Sena Yamaç’a deliler gibi aşıktır. O nereye giderse Sena’da oradadır.

Yamaç’ın ailesi ise İstanbul’da Çukur mahallesinde yaşayan Koçovalı ailesidir. Koçovalı ailesi herşeyi ile mahalleyi kötü adamlardan korumak görevini üstlenmişlerdir. Vartolu ve ekibi mahalleye gelir ve İdris Koçovalı’dan mahallede uyuşturucu işi yapmak için izin isterler. İdris Koçovalı buna izin vermez. Bunun üzerine Vartolu Koçovalı ailesini sıkıştırır. Koçovalı ailesi ne yapacağını bilmeden pes etmek üzere iken Yamaç doğduğu yere gelecektir. Yamaç’ın gelmesi ile birlikte Sena’da peşindedir.

Çukur dizisinin 2. Bölümüne gelecek olursak, ikinci bölüm özeti ile ilgili bilgiler henüz gelmedi. Ancak bizim öngörülerimize göre dizi de İdris Koçovalı ve ailesi ile Vartolu arasında büyük bir savaşın olacağı ve bu savaşın uzun süre devam edeceğidir. Her iki taraftan da kayıpların olacağı aşikardır. Bu kayıplarla birlikte rol alan karakterlerin özelliklerini de öğrenmiş olacağız.

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız!

Çukur 2. Bölüm Fragmanı!

 

Etiketler: çukur 2. bölüm özeti çukur 2. bölümde ne olacak çukur dizisi 2. bölüm fragmanı çukur dizisi hikayesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL