Çukur Dizisi 23 Mart Pazartesi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Çukur Dizisi 23 Mart Pazartesi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Çukur

Türk dizi tarihinin en başarılı dizilerinden birisi olan Çukur dizisi için bugün Show TV kanalından dizi hayranlarını üzecek bir haber geldi. Genellikle Pazartesi akşamlarının en büyük yapımı olan Çukur için hayranları sabırsızlıkla yayınlanacak saati bekliyorlar. “çukur dizisi yeni bölüm ne zaman” gibi sorular da sorulmaya başlamışken, kanal yayın ekibi üzücü bir haber yayınladı.

Korona Virüsü Diziyede Sıçradı!

Bildiğiniz gibi bugünlerde sadece Ülkemizde değil aynı zamanda tüm Dünyayı kasıp kavuran Korona virüsü etkisini devam ettiriyor. Mutant geçirmiş yeni haliyle Covid-19 virüsü, herkesi evine kapattı ve dışarı çıkamaz hale getirdi. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump bile bu virüs için “Çin Virüsü” adını takmıştır. İnsanlar evde olunca ve Türk Hükumeti de gerekli bazı önlemleri alınca sadece Ekonomik hayat değil aynı zamanda Dizi sektörü de bu durumdan oldukça olumsuz etkilendi.

tıkla>>> Çukur Cengiz Erdenet Kimdir, Kim Canlandırıyor?

Pek çok dizi çekimlerinde olduğu gibi Çukur dizi çekimleri de Korona virüs nedeniyle iptal edildi. Halkın sağlığında olduğu gibi Dizi oyuncularının da sağlığı bu konuda çok önemli. Özellikle ülkemizde Aras Bulut İynemli gibi yakışıklı bir aktörün sağlığı ve diziye kattıkları düşünülünce bu işin ne kadar ciddi olduğunu hepimiz anlayabiliriz. “Çukur dizisi 23 mart pazartesi var mı” ya da “çukur dizisi 23 mart yayınlanmayacak mı” gibi sorularınıza cevap bulabilmek için araştırma yaptık ve en doğru sonuçlara ulaştık.

Çukur dizisi 23 mart neden yok?

Korona virüsü ya da diğer adıyla Covid-19 virüsü nedeniyle sokağa çıkma engelleri yüzünden dizi çekimlerine ara verildi ve bu akşam, yani 23 Mart Pazartesi günü dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Onun yerine “Enes Batur, Gerçek Kahraman” isimli yerli bir sinema filmi yayınlanacaktır. Show Tv kanalından yapılan açıklamada ise Çukur dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında ise bir bilgi ya da ipucu verilmedi. Sadece yerli sinema filminin bu akşam yayınlanacağı ve Çukur dizisinin yeni bölümünün yayınlanmayacağı bilgisi var.

Umarız Çukur dizisinin yeni bölüm çekimleri virüs etkisini yitirince yeniden başlar ve reytiglerde eski konumuna hızla ulaşır. Yinede şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki en az 2 hafta Çukur dizisi yayınlanmayacaktır.

Çukur Yeni Bölüm 26. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur dizisi 23 mart neden yok Çukur dizisi 23 mart pazartesi var mı çukur dizisi 23 mart yayınlanmayacak mı çukur dizisi yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL