Çukur Dizisi 3. Sezon 2019-2020 Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular-Tam liste!

Çukur Dizisi 3. Sezon 2019-2020 Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular-Tam liste!

Yazar: Emre Çukur

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur mayıs ayında sezon finalini gerçekleştirdi. Dram aşk ve suç türünde ekranlara gelen Çukurun yeni sezon hazırlıkları akabinde başladı. Peki, Çukur dizisinde yeni sezonda hangi ünlü yüzler ekranlarda olacak, hangi isimler projeden ayrıldı?

tıkla>>> Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Çukur her sezon farklı bir hikaye farklı karakterler ve farklı oyuncularla ekranlara geliyor. Bildiğiniz gibi ilk sezon Vartolu karakteri ile içli dışlı olduğumuz Çukurda 2. Sezonunda ise Karakuzularla beraber olduk. Karakuzuların yanı sıra Cumali Koçovalı karakteri de diziye dahil olmuştu.

2. Sezonda 2019’un Mayıs ayında son buldu. Yeni sezona yani 3. Sezonu 2019-2020 sezonunda start verilecek. Tabii bu yeni başlangıçta yeni oyuncular yeni karakterler ve yeni bir hikaye izleyici ile buluşacak. Tabii izleyicinin de aklımda birçok soru işareti yer alıyor. Hangi karakterler hangi oyuncularla karşımıza çıkacak. Hemen merakınızı gidermek adına net bir bilgi verelim.

Çukur 2019-2020 3. Sezon Yeni Giren Oyuncular, Tam Liste

Akın Koçovalı karakteri Çukurun 3. sezonun da karşımızda olacak. Bu net bilgi ile ilk defa bizden duymuş olduğunuz. İsterseniz meraklandırma dan hemen yeni sezonda yeni gelen oyunculara hemen kısaca göz atalım.

Aslında daha önce de bir yazımızda sizlere duyurmuştuk. Sen Anlat Karadeniz’den tanıdığımız Vedat karakterini canlandıran Mehmet Ali nuroğlu yeni sezonda Çukurda yer alacak. İlgili haberimizi, Mehmet Ali nuroğlu Çukurda hangi karakteri canlandıracak başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Tabii Akın Koçovalı karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı merak edilen Bir diğer konu. Hemen onun da bilgisini sizlerle paylaşalım. Son dakika değişikliği olmaz ise yine şampiyon bold isimli dizide tanıdığımız Ekin Koç Çukurda Akın karakteri canlandıracak.

Yine ilgili haberimizi Ekin Koç Çukurda başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Yeni oyuncular, çıkan oyuncular, Çukurla ilgili tüm detayları yine bu yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız, bizi takipte kalın. En net bilgiyi, en hızlı şekilde sizlerle paylaşan gunceldiziprogram.com’dan ayrılmayın.

Gelen son bilgilere göre, son dönemde öne çıkan dizilerin başında gelen Çukur’a Sinem Kobal da dahil olacak. Sinem Kobal, dizide Sena karakterinin yerine kadın başrol oyuncusu olarak ekranlara gelecek. Bölüm başı 50bin tl alacağı konuşuluyor.

Sinem Kobal’ın yanı sıra Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan’ın da diziye dahil olacağı gelen bilgiler arasında.

Çukur 3. Sezon 2019-2020 Çıkan Oyuncular

Damla Sönmez (Efsun karakteri)

Sena karakterini canlandıran oyuncu Dilan Çiçek Deniz Çukur’dan ayrıldı. Dilan Çiçek yerine diziye giren kadın oyunculardan birisizi Damla sönmez’dir. Damla Sönmez Çukur’da Efsun kararakterini canlandırmaktadır. Efsun kimdir, detaylı bilgi içim buraya tıklayınız…

Hazal Subaşı (Nehir karakteri)

Dilan çiçek Deniz’in diziden ayrılmasından sonra Damla Sönmez ile birlikte Hazal Subaşı’da diziye giriş yaptı. Hazal dizide Nehir karakterini canlandırıyor ve büyük ihtimal Azer’in kardeşi olarak karşımıza çıkacak. Hazal Subaşı’nın canlandırdığı Nehir karakteri hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayınız.

Lorin Merhant (Kutay karakteri)

Lorin Merhant’ın canlandırdığı karakter Kutay’dır. Kutay Akın Koçovalı’nın en yakın arkadaşı olarak karşımıza çıkacak. Lorin Merhant ve Kutay kimdir merak edenler bu yazımıza göz atabilir.

Enes Meral-Mero

Çukur 3. sezon ile adeta bomba gibi geliyor. Rap sanatçılarının şarkılarıyla özdeşleşen Çukur dizisi, bir rapçiyi de diziye transfer ediyor. Çukur dizisinin Mero ile anlaştığı ve dizide oynayacağı iddia edildi. ‘Olabilir’ şarkısıyla kısa sürede büyük br kitleye ulaşan Mero, çıkan haberler sonrası büyük ilgi gördü.

tıkla>>> Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular

Etiketler: çukur 2019-2023 sezon yeni giren oyuncular çukur 3. Sezon 2019-2020 çıkan oyuncular çukur 3. Sezon çıkan oyuncular Çukur 3. Sezon yeni giren oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL