Çukur Dizisi 4. Bölüm Neler Olacak? Bölüm Özeti? 4. Bölüm Fragmanı

Çukur Dizisi 4. Bölüm Neler Olacak? Bölüm Özeti? 4. Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur tüm ilk 3 bölümde izleyiciyi kendisine bağlamayı başarırken dizinin 4. Bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Dizinin 4. Bölüm özeti ve fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Dizisi 4. Bölüm Neler Olacak? Bölüm Özeti?

İlk 3 bölümde Çukur’da neler oldu isterseni ona bir bakalım. İlk 3 bölümde Yamaç yıllar önce Çukur’u babasının kendisine bir adamı öldürtmesi üzerine babasına kızmış ve yurt dışına çıkmıştır. Burada kimyager ve şarkıcı olarak geçimini sağlayan Yamaç yıllar sonra burada Sena ile tanışır, aşık olur ve evlenir.

Sena ile evlenmesinden bir kaç gün sonra annesi gelir ve Yamaç annesi ile birlikte Çukur’a döner. Çukur’a uyuşturu satmak isteyen Vartolu ve adamları dadanır Yamaç’ın abisinin ölümüne babasının ise hastanede yoğun bakımda yatmasına neden olur. Tüm bu gelişmeler Yamaç’ın dönmem dediği Çukur’a dönmesine neden olur.

Tüm bu gelişmeler devam ederken Vartolu ile Yamaç arasında amansız bir mücadele başlayacaktır. Adeta pime basılmış bomba gibi bir o tarafta bir bu tarafta olaylar cereyan etmektedir. Bu arada İdris’in oğlu Selim ise Vartolu adına çalışmaktadır. Bazı bilgileri Vartolu’ya para karşılında ulaştırmaktadır.

Çukur’da Vartolu İdris’i de öldürmek istemiş ve Yamaç babasını kurtarmıştı. Yamaç bunun intikamını Vartolu’nun uyuşturucu kamyonunu patlatarak almıştı. Vartolu bunun karşılığında Sena ve Yamaç’ın birlikte olduğu evi taramıştı. Tüm bu gelişmelerden sonra ikili arasına Baykal isminde bir arabulucu dahil oldu ve ikiliyi uzlaştırarak Kahraman’ın cenazesini gömme fırsatı oldu. 4. Bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak Yamaç ve Vartolu’nun arasındaki sular durulmayacağa benziyor. Sizce Yamaç ve Vartolu arasındaki olaylar ne zamana kadar sürecek?

Çukur’da işler iyice karışırken İdris Koçovalı uyanır ve Yamaç ile arasında gerginlik olur. Bir diğer konu ise Vartolu Yamaç’ı zor durumda bırakmak ve babasının gözünden düşürüp başından savmak için tüm adamlarını toplayarak mahallede gövde gösterisi yapar.

Çukur Dizisi 4. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: çukur 4. bölüm fragmanı çukur 4. bölüm neler olacak çukur 4. bölüm özeti çukur 4. bölüm tüyoları çukur dizisi 4. bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL