Çukur Dizisi 6 Ocak Var mı yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Show Tv’nin rekortmen dizisi Çukur tüm hızıyla devam ederken yılbaşı haftası dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Çukur dizisi 6 ocak 2020 pazartesi var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Aras Bulut İynemli’nin başrollerinde yer aldığı Çukur dizisi 3.sezonuna devam ediyor. Dizide birçok ayrılık yaşandı. Ayrılıklara paralele olarak yeni isimlerde diziye dahil oldu. Bu karakterlerden birisi de geçtiğimiz bölümün son sahnesinde ekranlara gelen Çağatay Erdenet karakteri oldu. Nejat İşler’in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri diziye bir hayli heyecan kattı.

3.sezon 15.bölümün sonunda ekranlara gelen Çağatay karakteri dizide tansiyonu oldukça arttıracak. Seyirciler Çağatay’ın ekranlara gelmesi ile daha da bir heyecanlandılar ve dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemeye başladılar. 6 ocak pazartesi günü dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler dizinin başlayıp başlamayacağını merak ettiler.

Çukur dizisi 6 ocak 2020 pazartesi var mı, yok mu, neden yayınlanmadı gibi sorular da özellikle sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Evet Çukur dizisi yılbaşı nedeni ile 1 hafta tatile girdi. Dizinin yeni bölümü 13 ocak 2020 pazartesi günü ekranlara gelecek. Heyecan dolu bir bölüm 1 haftalık aradan sonra izleyici ile buluşacak. Peki dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Mahsun Çukur’a gelmiştir ve kendisini Yamaç’a affettirmek istemektedir. Yanaç’ın Mahsun’u afedip effetmeyeceği ise meçhuldür.  Diğer tartaftan Cumali gözlerini açar ve karşısında yine en yakını Damla’yı bulur. Karaca ve Azer arasında ipler iyice gerilir. Azer’in eli kolu bağlıdırve Efsun ise Çukur için düğmeye basar. Çukur ise buna karşılık verir.

Yamaç Çukur’a düşman herkesi bir şekilde dize getirirken bu sefer çok zorlu, güçlü ve acımasız bir düşmanla karşı karşıyadır. Çağatay Erdenet, Yamaç ile karşı karşıya gelmiş ve bu karşılaşma sonrasında yer yerinden oynayacaktır.

Çukur 13 ocak 3.sezon 16.bölüm fragmanı