Çukur Dizisi Acar Kimdir? (Doğacan Sarıkaya)

Çukur Dizisi Acar Kimdir? (Doğacan Sarıkaya)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur’un başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş, Ercan Kesal gibi önemli isimler rol almaktadır. Dizi de Acar karakteri de merak konusudur. Dizi de Acar karakterini canlandıran oyuncu Doğancan Sarıkaya’dır. Doğancan Sarıkaya kimdir? Gerçek hayatta nasıl biridir? Tanıyalım…

Çukur Dizisi Acar Kimdir? (Doğacan Sarıkaya)

Doğancan Sarıkaya, 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.42 boyunda 45 kg ağırlığındadır. Tabi ki gelişme çağında olduğundan bu rakamlar değişebilir. Kova burcu olan oyuncu, ela gözlere sahiptir.

Doğancan Sarıkaya, Atv ekranlarında yayınlanan dizi Yeter’de Kaan karakterini canlandırmıştır. Okul hayatına devam eden oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Küçük Ağa’da da oynamıştır. Oyuncu Kinder reklam filminde de rol almıştır. Ayrıca Kanal D ekranlarında yer alan dizi Evlat Kokusu’nda Uğur karakterini canlandırmıştır. Dizide Hande Soral, Barış Kılıç ve Murat Han ile birlikte oynamıştır.

Oyuncu ayrıca şu reklam filmlerinde de oynamıştır. Lukoil – 2014, Lipton – 2014, Balparmak – 2014, Eti Petito– 2014, Algida Max – 2014. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

Etiketler: çukur acar gerçek adı çukur dizisi acar kimdir çukur dizisi acar rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL