Çukur Dizisi Akın Kimdir? İdris’in Hapisteki Diğer Oğlu Kim?

Çukur Dizisi Akın Kimdir? İdris’in Hapisteki Diğer Oğlu Kim?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi Show Tv ekranlarında ilgiyle takip ediliyor. Dizinin 3. bölümü merakla beklenirken dizi de yeni karakterlerde belli olmaya başladı. Dizide İdris’in hapisteki oğlunun adı Cumali idi. Fakat İdris’in bir oğlu daha hapiste. Onun adı ise Akın karakteri. Peki Akın karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Tanıyalım.

Çukur Dizisi Akın Kimdir? İdris’in Hapisteki Diğer Oğlu Kim?

Dizi de İdris gazeteci kıza hapiste bir oğlu olduğunu ve adının Cumali olduğunu söylemişti. Ancak diğer hapiste olan oğlundan bahsetmemişti. Akın İdris’in diğer oğludur. O da ne sebepten hapiste olduğu bilinmiyor. Peki Akın kim?

Akın karakterini canlandıran oyuncu şu an belli olmadı. Ancak Çocuk Akın’ı oynayan oyuncu Atakan Dönmez’dir. Atakan Dönmez’in ise kim olduğu yönünde araştırmalarımızda bir bilgiye rastlamadık. Bir yerlerde rol alsaydı muhakkak ulaşırdık. Şu an adı dışında bir bilgi bulunmuyor. İdris’in oğlu Akın hakkında gerekli bilgilere ulaştığımızda buradan güncelleme yapacağız.

Sizce İdris Akın’dan gazeteci Hale’ye neden bahsetmedi? Akın karakteri niçin hapiste olabilir? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: çukur akın oynadığı diziler çukur dizisi akın gerçek adı çukur dizisi akın kimdir çukur dizisi idrisin diğer oğlu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL