Çukur Dizisi Aşkın Kim? (İlayda Alişan)

Çukur Dizisi Aşkın Kim? (İlayda Alişan)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukur 23 Ekim pazartesi izleyenleri ile buluşuyor. Dizi de Yamaç karakterinin yıllar önce terk ettiği Çukur’a dönmek zorunda kalır. Çukur Koçovalı ailesinin yaşadığı ve sahip çıktığı bir mahalledir. Mahalleye uyuşturucu satmak için dadanlara karşı Koçovalı ailesi mücadele eder. Dizide yeni karakterlerde dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden  Aşkın canlandıran oyuncu İlayda Alişan’ı tanıyalım.

Çukur Dizisi Aşkın (İlayda Alışan) Kim?

1996 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, 1.58 boyunda, 48 kg ağırlığındadır. Mavi gölü oyuncu açık kumral saçlara sahiptir. Oğlak burcudur. Lise yıllarından beri oyunculuk yapan oyuncu televizyon dünyasına yabancı değildir.

Alişan, ekranlarla ilk kez Bir Çocuk Sevdim adlı dizi ile tanışmıştır. Burada Merve karakterini oynamıştır. Bir Çocuk Sevdim dizisinden sonra Benim Adım Gültepe isimli dizide oynayan oyuncu burada Nurten karakterini canlandırmıştır. Serçe Sarayı dizisinde oynayan oyuncu, Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Bana Sevmeyi Anlat’da rol almıştır. Bu dizide Mustafa Üstündağ, Kadir Doğulu, Seda Bakan ile birlikte rol almıştır.

Çukur Dizisi Aliço Kim? Tıklayınız!

Oyunculuğa nasıl başladınız? sorusuna; Aslında tesadüf oldu diyebilirim. Reklam için zaten çekimlere gidiyordum. Bir ajansa kayıtlıyım. Buradan beni çağırıyorladı. Diziye başlamam ise tam sürpriz oldu. Oyunculuk hep hayalimdi. Ama erken oldu. Birden oldu. Oyunculuk konusunda zamanında kararsız olduğunu belirten oyuncu Çukur dizisi ile kararını vermiş gözüküyor. Biz de kendisine bu yolda başarılar diliyoruz.

İlayda Alişan Videosu!

Etiketler: çukur dizisi aşkın gerçek adı çukur dizisi aşkın kimdir çukur dizisi ilayda alişan kimdir çukur dizisi sultanın kızı sarı olan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL