Çukur Dizisi Ayşe Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Çukur Dizisi Ayşe Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Çukur

Çukur, her pazartesi günleri saat: 20.00 itibariyle Show Tv’de oynuyor. Yeni olan dizide bir çok ünlü sima bulunuyor. Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Mustafa Üstündağ bunlardan birkaçı. Deneyimli oyuncuların yer aldığı dizi İstanbul’da bir kenar mahalle de geçerken dizi de Ayşe karakterini canlandıran oyuncu izleyicinin dikkatlerinden kaçmadı. Peki Ayşe gerçekte kimdir?

Çukur Dizisi Ayşe (İrem Altuğ) Kimdir?

İrem Altuğ, 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Acıbadem ilkokulunu bitirdikten sonra eğitimini Umraniye Anadolu Lisesinde tamamladı. Ününü çocuk yaşta yakalayan oyuncu ilkokul yıllarında Tv’de 7 Gün dergisinin düzenlediği reklam yıldızı yarışmasında birinci oldu ve 40’a yakın ünlü firmaların reklam filminde rol aldı (1988-1998 yılları). Tüm bu gelşmeler devam ederken oyunculuk eğitimi için bir çok ünlü isimden ders aldı.

çukur dizisi ayşe gerçek adı

İrem Altuğ, 1989 yılında Karılar Koğuşu adlı filmde Kadir İnanır, Hülya Koçyiğit gibi isimlerle çocuk oyuncu olarak birlikte oynadı. Zirve’nin Bedeli, Bir Yılbaşı Düşü isimli filmlerde rol aldı. Oyuncu 1998 yılında ise Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarını kazandı. 2 yıl boyuncu Müşfik Kenter, Cihan Ünal gibi oyunculardan ders aldı. Burada okurken okulu bırakıp Amerika’ya gitti ve burada ünlü bir üniversitenin Tiyatro bölümünü okuyarak bitirdi. Bu sırada Amerikada yayınlanan filmlerde rol aldı.

Çukur Dizisi Kahraman Kimdir? Tıklayınız!

Amerika’da iken 2004 yılında Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizisinde oynamak üzere İstanbul’a gelen oyuncu dizi de başrol oynadı. 2006 yılında Ihlamurlar Altında dizisinde Feride karakterini oynadı. 2006 yılında ise ikinci kez beyaz perde de oynayan oyuncunun oynadığı fil ise Eve Giden Yol 1914 olacaktı. 2007 yılında Vazgeç Gönlüm adlı dizide rol alan oyuncu, 2008 yılında Kirpi İsimli komedi filminde Çiğdem karakterini canlandırdı. 2011 yılında ise Kayıp Aranıyor dizisinde oynayan oyuncu 2014 yılında ise Yola Çıkmak isimli filmde rol almıştır.

İrem Altuğ, 1.65 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz rengi ve kahverengi saçlara sahip olan oyuncu başak burcudur. Sevgilisi olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

İrem Altuğ Video!

Siz İrem Altuğ’un oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Çukur dizisindeki performansı nasıl? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: çukur dizisi ayşe gerçek adı çukur dizisi ayşe oynadığı diziler çukur dizisi ayşe sevgilisi çukur dizisi irem altuğ


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL