Çukur Dizisi Beyefendi Kim?

Çukur Dizisi Beyefendi Kim?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizide yeni karakterler de ortaya çıkmaya başladı. Bu karakterlerden biriside Beyefendi karakteridir. Beyefendi kimdir? Yazımızda..

Çukur Dizisi Beyefendi Kim?

Çukur dizisinde her hafta bir karakter daha dahil olurken bu sefer Selim’in korktuğu bir karakter daha ortaya çıkıyor. Şu an için Beyefendi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı belli olmadı ancak dizide ağır ve sözü geçen bir mafya babası olabileceği tahmin ediliyor.

Çukur dizisinde Vartolu’nun da üstünde bir karakter olan Beyefendi karakteri henüz ortaya çıkmadı. Ancak ortaya çıktığında çok ses getireceğe benziyor. Beyefendi’yi şu an için Avukat Nazım temsil ediyor. Tahminlerimize göre bürokrasiden bir isim olabilir. Arkası güçlü ve bir tarafı karanlık bir karakter. Beyefendi karakteri diziye arabulucu olarak giren Baykal karakteri çıktı. Dizide Baykal karakterini Burak Sergen canlandırıyor.[mavitext] Burak Sergen için tıklayınız![/mavitext]

Dizide Beyefendi karakteri çok ses getirecek bir karakter. Sizce bu karakteri kim oynayabilir? Şener Şen veya Kadir İnanır nasıl olur? Bence Kadir İnanır’a böyle bir rol yakışır. Bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Etiketler: çukur beyefendi gerçek adı çukur beyefendi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL