Çukur Dizisi Çağatay ve Nehir Arasındaki Bağlantı Ne? Nehir Çağatay’ın Kardeşi mi?

Çukur dizisine Çağatay karakteri girdikten sonra bazı soru işaretleri de cevap bulmaya başladı. Özellikle Nehir karakterinin çok basit bir hikaye ile Yamaç’a yakınlaştırılmış olması biz izleyenleri de düşündürmüştü. Peki gerçekte Nehir kimdir, Çağatay ile bağlantısı var mı?

Nehir ve Yamaç’ın karşılaşması dediler Hastanesi’nde gerçekleşmişti. Nehir basit bir hafta gibi diziye giriş yapmış, Yamaç’la karşılaşmış, tanışmış ve ara ara ortalıklardan uzaklaşarak akıllara soru işareti bırakmıştı. Nehir’in diziye girişi de Yamaç’la tanışması da çok basit oldu. Yamaç’la beraber aşk yaşayan veya yaşayacak olan bir karakterin mutlaka bir özelliği olmalı. İşte bu ayrıntı bir türlü mantığımıza oturmamıştı. Taki Çağatay karakteri ortaya çıkana kadar.

Çağatay karakterinin ortaya çıkışı ile aslında soru işaretleri de cevap bulmaya başladı. Nehir ile Çağatay’ın bağlantısı herşeyi ortaya koydu aslında. Gerçi şuan için böyle bir sahne yaşanmadı ama bize göre Çağatay ile Nehir arasında çok önemli bir bağlantı var. Nehir, Çağatay’ın kardeşi yada ona çalışan birisi. Bu bilgi aslında Yamaç ile Çağatay’ın karşılaşması ile ortaya çıktı.

tıkla>>> Çukur Çağatay Kimdir, Yamaç’ın Yeni Düşmanı Daha Güçlü!

Çağatay, Yamaç’ın ve dolayısı ile Çukur’un şimdiye kadar gördüğü en güçlü düşmanı. Çağatay’ın sınırı ve kuralı yok. Duracağı hiç bir sınır yok. Oyunu kuralları ile oynamaz. Yamaç’ı da çok önceden tanıyan birisi ancak Yamaç, İstanbul’a savaş açmadığı için onunla ilgilenmemiş. Ancak Yamaç’ın kısa sürede yükselişi ve zekası Çağatay’ı tedirgin etmiştir. Nehir’i Yamaç’ı kontrol etmek ve yakından takip etmek için yanına kadar sokmuştur.