Çukur Dizisi Celasun Kimdir? (Kubilay Aka)

Çukur Dizisi Celasun Kimdir? (Kubilay Aka)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan dizi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide rol aln karakterler ise izleyicinin dikkatini çekiyor. Dizi de Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı, öfkeli ve asi olan ve Koçovalılar’a olan kızgınlığı ile düzene başkaldıran Celasun karakteri dikkat çekiyor. Peki Celasun karekterini canlandıran oyuncu Kubilay Aka Kimdir? İsterseniz yakından tanıyalım.

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir?

Kubilay Aka, 1995 İstanbul doğumludur. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi Bölümünde tamamladı. Oyunculuk için özel dersler alan oyuncu siyah saç rengine, kahverengi gözlere sahiptir. 1.78 boyunda ve 75 kg ağırlığındaki oyuncu boğa burcudur.

Kubilay Aka, küçük yaşlardan beri sosyal bir çocuk olmuş ve girişimcilik ruhunu her zaman ön planda tutmuş. Eğitim hayatını geri planda tutan oyuncu oyunculuğa merak sarmış ve özel dersler almaya karar vererek oyuncu olmuştur. Şans kendisinde yana olan oyuncu 2016 yılında yayınlanan dizi Vatanım Sensin ile şöhreti basamaklarında iyi bir çıkış yakalamıştır. Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin başrol oynadığı dizi de Ali Kemal karakteri ile tanınmıştır.

Çukur Dizisi Ayşe Kimdir? Tıklayınız!

İlk film projesini ise Cem Yılmaz’ın oynadığı Arif V 216 filminde küçük bir rolle yapmıştır. Babasının asker olmasından dolayı il il gezmek zorunda kalmıştır. Bu durum babasının emekli olmasından sonra değişmiştir. Kubilay Aka’nın sevgilisi olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Kubilay Aka Video!

Kubilay Aka’nın Çukur dizisinin ikinci dizi projesi olduğunu düşünürsek performansı hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: çukur dizisi celasun gerçek adı çukur dizisi celasun kimdir çukur dizisi celasun oynadığı dizilerr


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL