Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Çocuğu Kim?

Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Çocuğu Kim?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan dizi Çukur, tüm hızı ile devam ederken dizide İdris ve Vartolu’nun savaşını izledik adeta. Dizinin Paris kısmında Yamaç ve Sena’nın arasındaki aşk sahnelerinde ise dizi biraz yavaşlasa da Yamaç’ın Sena’ya yaklaşmaya çalışan yabancı adama yukarıdan uçarak attığı yumruk etkileyici bir sahneydi. Dizi de gazeteci kıza röportaj veren İdris Koçovalı ise ailesini anlatırken Cumali adında bir oğlu daha olduğu ve bunun hapiste kaldığını söyledi. Peki Cumali kimdir?

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur dizisinde muhteşem bir sezon finali izleyenleri bekliyor. Sürprizlerle dolu bir finalle ekranlara kısa bir süre ara verecek olan Çukur dizisi sezon finalinde Cumali ortaya çıkacak. Cumali kimdir sorusu izleyenler tarafından dizi başladığı günden itibaren sorgulanıyor. İdris Koçavalı’nın 5 oğlundan biri olan Cumali’nin hapishanede olduğu biliniyor. Dizinin 27. bölümünde Sultan ana öldürülen oğlu Kahraman’ın intikamının alınması için Cumali’yle irtibata geçmesi izleyenlerin Çukur dizisi Cumali kimdir sorusuna daha fazla yoğunlaşmasını sağladı.

Dizide Cumali karakterini canlandıracak kişiler arasında Nejat İşler, Ufuk Bayraktar ve Ali Haydar Bozdağ yer alıyor. Özellikle Ali Haydar Bozdağ’ın Söz dizisinden ayrılma nedeni olarak Çukur dizisinden teklif aldığı gösteriliyor. Cumali karakteri dizinin sezon finalinde hapisten çıkacak fakat bizim tahminimiz kim olduğu gösterilmeyecek. Ve Çukur Cumali kimdir sorusunu sezon tatili araştırmaya ve merak etmeye devam edeceğiz.

Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi seçkin oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusuyla geniş bir izleyici kitlesi tarafından izleniyor. Çukur dizisiyle Yeşilçam’ın duayen ismi Perihan Savaş dahi ekranlara döndü.  Özellikle Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İyinemli müthiş bir performans sergiliyor. Bütün oyuncular dizide ki performansıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu yüzden dizide Cumali karakterini oyunculuğunu konuşturan başarılı bir isim canlandıracaktır. Bizim tahminimiz bu isim büyük istimal Ali Haydar Bozdağ.

Çukur Dizisi Cumali Kimdir?

Çukur dizisinde İdris Koçovalı’ya istediğini yaptıramayan Vartolu İdris’in oğlu Kahraman’ı öldürmüş, Selim’i ise öldürme düşüncesindedir. Çukur mahallesinde uyuşturucu satmak isteyen Vartolu bunun için içki ve kadın düşkünü Kahraman’ı kendine av seçmiştir.

Dizide Cumali karakteri Kahraman’ın ikiz kardeşidir. Cumali ağır başlı,uysal bir karakterdir. Cumali karakterini canlandıracak oyuncu dolayısı ile Mustafa Üstündağ olacaktır. Mustafa Üstündağ ile ilgili bilgilere aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çukur Dizisi Kahraman Kimdir? Tıklayınız!

Çukur Kahraman’ın Ölme Videosu!

 

Siz Kahraman karakterinin diziden ayrılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Cumali karakteri olarak dönmesi diziye bir katkı sağlayacak mı?

Etiketler: çukur cumali kim çukur cumali oynadığı diziler çukur dizisi cumali kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL