Çukur Dizisi Cumali Öldü mü Ölecek mi? Necip Memili Diziden Çıktı mı?

Evet yanlış duymadınız… Cumali ölecek mi derken hemen şimdi demiyoruz elbette ama gelen bilgilere göre Cumali 2. sezon içerisinde ölecek miş. Hadi ordan dediğinizi duyar gibiyiz. İsterseniz karar vermeden önce yazımızı okumaya devam edin. Evet biz de biliyoruz Cumali, binbir zorlukla geldi ama 2. sezonun sonlarına doğru ölecek deniyor. Peki bu iş nasıl olacak??? İşte detaylar…

Kısaca Cumali’den bahsedelim biraz. Cumali İdris’in hapisteki oğludur. Cumali çocukların en büyüğüdür. Çocuk yaşta evlerini basan Karakuzuların ağa babalarını temizlemiş ve hapse düşmüştür. biz diyelim 15 sene siz deyin 20 sene kadar içerde yatmıştır. Çok defa öldürülmek istenmiş ancak Cumali hepsinden de sıyrılmıştır.

Sonunda hapisten kaçmayı başaran Cumali kendisine ölü süsü verdirip Çukur’a dönmüştür. Devlet Cumali’yi öldü olarak bilmektedir. Cumali ise geçmişin intikamını almak için Çukur’a dönmüştür. Dönmüştür ama Cumali’nin yapcak çok işi vardır. Çeto ve Mahsun’undan alcağı intikamın yanı sıra eski aşkı Yıldız ile de yüzleşecektir. Her karakterin bir sonu olduğu gibi Cumali karakterinin de bir sonu var elbet. Peki Cumali nasıl ölecektir?

Öncelikle Çukur, Karakuzulardan temizlenecek. Temizlikte yavaş yavaş sona yaklaşıldığında yeni düşmanlar ortaya çıkacak. Yamaç ve diğerleri yeni düşmana karşı mücadele verirken senaryo da değişmiş olacak.  Cumali 2. sezonun sonlarına doğru, Çukur’un geri alınması ile yavaş yavaş görevini bitirecek ve ölerek diziden ayrılacaktır. Size Cumali ölmeli mi? Cumali sizce nasıl ölecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.