Çukur Dizisi Cumali Öldü mü Ölecek mi? Necip Memili Diziden Çıktı mı?

Çukur Dizisi Cumali Öldü mü Ölecek mi? Necip Memili Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Evet yanlış duymadınız… Cumali ölecek mi derken hemen şimdi demiyoruz elbette ama gelen bilgilere göre Cumali 3. sezon içerisinde ölecek miş. Hadi ordan dediğinizi duyar gibiyiz. İsterseniz karar vermeden önce yazımızı okumaya devam edin. Evet biz de biliyoruz Cumali, binbir zorlukla geldi ama 3. sezonun sonlarına doğru ölecek deniyor. Peki bu iş nasıl olacak??? İşte detaylar…

Kısaca Cumali’den bahsedelim biraz. Cumali İdris’in hapisteki oğludur. Cumali çocukların en büyüğüdür. Çocuk yaşta evlerini basan Karakuzuların ağa babalarını temizlemiş ve hapse düşmüştür. Biz diyelim 15 sene siz deyin 20 sene kadar içerde yatmıştır. Çok defa öldürülmek istenmiş ancak Cumali hepsinden de sıyrılmıştır.

Sonunda hapisten kaçmayı başaran Cumali kendisine ölü süsü verdirip Çukur’a dönmüştür. Devlet Cumali’yi öldü olarak bilmektedir. Cumali ise geçmişin intikamını almak için Çukur’a dönmüştür. Dönmüştür ama Cumali’nin yapcak çok işi vardır. Çeto ve Mahsun’undan alcağı intikamın yanı sıra eski aşkı Yıldız ile de yüzleşecektir. Her karakterin bir sonu olduğu gibi Cumali karakterinin de bir sonu var elbet. Peki Cumali nasıl ölecektir?

Öncelikle Çukur, Karakuzulardan temizlenecek. Temizlikte yavaş yavaş sona yaklaşıldığında yeni düşmanlar ortaya çıkacak. Yamaç ve diğerleri yeni düşmana karşı mücadele verirken senaryo da değişmiş olacak.  Cumali 3. sezonun sonlarına doğru, Çukur’un geri alınması ile yavaş yavaş görevini bitirecek ve ölerek diziden ayrılacaktır. Dediklerimizde yavaş yavaş meydana gelmeye başladı bile.

3.sezon başladı ve farklı düşmanlar ve farklı senaryo ile bizleri koltuklara hapsettiler. cumali vuruldu ve pekçok yorum yapıldı. analizlerden birisi şuydu. Cumali, Azer-Yamaç savaşında vurulacak. Ölümle yüzleşecek olan Cumali büyük ihtimal ölecek. Azer ve Yamaç kavgası hem koçovalılara hem de Azer’e büyük zararlar vermektedir. Yamaç Emmi’ye söz vermiştir. Aslında kahvede yapılan konuşmada bile kardeşlerden birisinin vurulacağı belliydi. Emmi boşuna “bir şartla.. önce kendini sonra kardeşlerini koruyacaksın” dememişti. Kahvedeki konuşmada Emmi Cumali yada Selim’in vurulacağının sinyalini vermişti.

Çukur 16 aralık son sahnede bu gerçekleşiyor.. Azer Yamaç’ı arar ve onu tehdit eder. “Kardeşinin gözleri önünde ölmenin nasıl bir duygu olduğunu sana göstereceğim” demiştir. Peki Cumali gerçekten ölecek mi, diziden ayrılacak mı? Her karakterin bir sonu vardır.. Nasıl ki İdris karakteri daha ilk sezon finalinde öldürlecekken uzatılmış ve 3. sezon başında öldürülmüştür. Cumali karakteri de uzatılmış bir karakterdir. Ancak bu ne zaman olur bilinmez.

Bazı karakterler uzatılınca başrol oyuncusunun önüne geçer. Bu da dizinin hikayesini etkiler. Bu anlamda Cumali karakterinin sonu gelmiş demektir. Size Cumali ölmeli mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. Çukur final mi yapacak merak edenler aşağıdaki Çukur ne zaman final yapacak sorusunun cevabını alabilir. Ramo isimli Çukur ve Sıfır Bir Adana benzeri yada karması diyelim, bir dizi yakında başlayacak. Bu anlamda Çukur için final kararı alınmış olabilir.

tıkla>>> Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

Cumali Koçovalı Vurulma Sahnesi

Etiketler: çukur cumali öldü mü çukur cumali ölecek mi çukur necip memili diziden ayrıldı mı cumali 16 aralık ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL