Çukur Dizisi Dizi ve Jenerik Fon Müzikleri!

Çukur Dizisi Dizi ve Jenerik Fon Müzikleri!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlarında 23 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan Çukur Dizisi, yıllar önce terk ettiği mahalleye dönmek zorunda kalan Yamaç ve mahalleyi kötü kişilerden korumak isteyen Koçovalı ailesi ile Yamaç’ın peşinden mahalleye gelen Sena’nın Yamaç’ın ailesi ile imtihanını anlatıyor.

Dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı dizi de yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk otururken, Senarist koltuğunda ise Gökhan Horzum oturmaktadır. Dizi Ay Yapım tarafından çekilmektedir.

Çukur dizisi konusu, oyuncuları ve çekildiği yer ile dikkat çekerken dizi de çalan müziklerde diziye ayrı bir hava katmış. Özellikle çalan fon müzikleri diziyi farklı bir yöne doğru kaydırıyor. Bizlerde dizide çalan fon müziklerini paylaşmak istedik. Çalan müziklerle İçerde dizisi müziklerine benzeyen Çukur bu yönde eleştirilere maruz kalabilir.

Çukur Dizi Müzikleri!

Çukur Dizisi Gerilim Müziği!

 

Etiketler: çukur dizisi çalan müzikler çukur dizisi dizi müzikleri çukur dizisi fon müzikleri çukur dizisi jenerik müzik


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL