Çukur Dizisi Efsun Kimdir, Baykal’ın Kızını Kim Canlandırıyor?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv‘nin reyting rekortmeni dizisi Çukur yeni sezona start verdi. Aras Bulut İynemli 2019 3.sezonu çekimlerinin başladığını sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Tabi Aras Bulut İynemli heyecanlı çünkü yeni sezonda yeni partneri ile kamera karşısına çıkacak. Baykal’ın kızı olarak yeni sezonda Efsun karakteri Yamaç’ın yeni aşkı belirlendi. Peki Efsun kim, nasıl bir karakter, hangi oyuncu canlandıracak?

Çukur dizisi bildiğiniz gibi 2 sezondur ekranlarda ve 3. sezonu 2019 sezonunda ekranlara gelecek. Çukur‘da her sezon yeni bir hikaye ekranlara geliyor. İlk sezonda Yamaç’ın Çukur’a gelmesi ve Vartolu ile mücadele, 2.sezonda Karakuzular ile mücadele ekranlara geldi. 3. sezonda da Baykal yeniden devreye girecek. Tabi Baykal’ın kızını da unutmamak lazım. Efsun karakteri Baykal’ın kızı olarak ekranlardaki yerini alacak.

Çukur Dizisi Efsun Kim?

Peki Efsun nasıl bir karakter olacak, babası Baykal’ın izinden mi gidecek yoksa doğrunun ve haklının yanındamı olacak? Efsun karakterinin nasıl biri olacağı şuan için gizliliğini korusa da 3.sezondan bazı duyumlar bizlere de ulaştı. Efsun babasının tam zıttı bir karakter. Yamaç ile tanışması da tam bir tesadüftür olacak. Yamaç, Efsun’un Baykal’ın kızı olduğunu bilmeden onunla yakınlaşacak. Yamaç’ın yeni aşkı, sevgilisi olacak. Aslında tüm olaylar da bundan sonra başlayacak.

Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez Kimdir?

Çukur’da Efsun karakterini canlandıracak olan oyuncu Damla Sönmez olacak. Damla Sönmez kimdir kısaca kendisini tanıyalım.

Sönmez 1987 İstanbul doğumludur.  162 cm boyunda olan güzel oyuncu Bornova Bornova filmi ile 46. Altın Portakal Film Festivalinde en İyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi mezunudur. Daha sonra Fransa’da Tiyatro eğitimi almış ve sonrasında mimar Sinan Üniversitesinde keman ve piyano dersleri almıştır.

Tıkla>>> Çukur Dizisi 3. Sezon 2019-2020 Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular-Tam liste!

İlk televizyon deneyimini Camdan Pabuçlar isimli dizi ile yaşamıştır. Sonrasında ise Omuz Omuza, Kapıları Açmak, Şarkılar Susmasın, Sahte Prenses, Fırtınalı Aşk, Emret Komutanım, Gece Gündüz, Türkan, Şubat, Bir Aşk Hikayesi ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol almıştır. Dizilerle ün yaptıktan sonra ise sinema teklifleri almıştır. İlk sinema tecrübesi ise Kampüste Çıplak Ayaklar ile Bornova Bornova isimli filmler olmuştur.

Damla Sönmez, 2017 yılından beri Ushan Çakır ile aşk yaşamaktadır. Birlikleri şuan için çok iyi giden çiftimize aşk yaşamlarında mutluluklar dileriz. Peki Hazal Subaşı’nın Çukur’a giriş yapacağı haberleri doğru mu? Böyle bir haber internete düştü. Hazal Subaşı Çukur’dan teklif aldı ve Efsun karakterini canlandıracak diye bir çok haber yapıldı. Ancak hemen akabinde Damla Sönmez haberi düştü. Hazal Subaşı’nın şuan için Çukur’da olup olmayacağı kesin değil.

Etiketler: çukur baykal'ın kızı kim çukur efsun kim çukur yeni kadın başrol kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL