Çukur Dizisi Emmi (Kadir Çermik) Kim?

Çukur Dizisi Emmi (Kadir Çermik) Kim?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında Ay Yapım imzalı Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ gibi önemli isimlerin olduğu dizi Çukur 23 ekim pazartesi yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizide Yamaç karakterinin yıllar önce terk ettiği mahallesine dönme hikayesi ve mahallede yaşananlar ile Paris’te tanıdığı Sena’nın Yamaç’ın mahallesine gelmesi ve olan olayları anlatıyor. Dizide bir çok tanınmış sima rol alıyor. Dizide …. karakterini canlandıran oyuncu Kadir Çermik’te merak konusu oldu. Kadir Çermik gerçek hayatta kimdir? Tanıyalım.

Çukur ….( Kadir Çermik) Kim?

1977 yılında Van ilinde dünyaya geldi. Eğitimini Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvarını bitirerek tamamladı. 1.75 boyunda olan oyuncu 73 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü olan oyuncu Yengeç burcudur.

Başarılı oyuncu oyunculuğunun yanında seslendirme de yapmaktadır. Seslendirme sanatçılığında da çok iyidir. Kadir Çermik rol aldığı Made in Europe filmindeki rolü ile 15. Altın Koza Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Kadir Çermik sanat hayatında bir çok seslendirme yaptığı gibi bir çok dizide de rol almıştır.

Çukur Dizisi Celasun Kimdir? Tıklayınız?

Kadir Çermik’in rol aldığı diziler arasında Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul, Kuzenlerim, Kurtlar Vadisi Irak, Sev Kardeşim, Krallık (Seslendirme), Kun Fu Panda (Seslendirme), Bornova Bornova, Spartacus (Seslendirme), Muhteşem Yüzyıl, Şoför, Gözetleme Kulesi, Karadayı, Sarmaşık gibi projeler bulunuyor. Kadir Çermik kamuoyunun yakından tanıdığı Kurtlar Vadisi oyuncularından Güllü Erhan ve Abdülhey’in de seslendirmesini yapmıştır.

Kadir Çermik Videosu!

Etiketler: çukur dizisi kadir çermik


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL