Çukur Dizisi Emmi’nin Söylediği Doğukan Kimdir? Doğukan Meselesi Nedir?

Çukur Dizisi Emmi’nin Söylediği Doğukan Kimdir? Doğukan Meselesi Nedir?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur 3. bölümü ile devam ederken dizide Paşa, Emmi, Selim ve Yamaç yan yana geliyor. Aralarında Koçovalılar’ın maddi sıkıntıları konuşulurken Emmi’nin Doğukan meselesiden bahsetmesi Doğukan meselesi de nedir? sorusunun sorulmasına neden oldu. Doğukan meselesi nedir?

Çukur Dizisi Paşa’nın Söylediği Doğukan Meselesi Nedir?

Dizide Yamaç mahallenin bir çok borcu olduğunu öğrenir. Vartolu ile anlaşma yapılmış ve sulh geçici de olsa sağlanmıştır. Ancak mahallelinin borcu vardır ve nasıl ödeneceği belirsizdir. Selim bu borçtan Yamaç’a söz etmiştir. Yamaç ne yapacaklarını bir planları olup olmadığını sorar.

Emmi ise bir iş olduğunu ve bu işi hallettiğinde borçlarının çözüleceğini söyler. Selim ise Doğukan Meselesi mi? diye sorar. Peki Doğukan meselesi nedir? Doğukan kimdir? Bunun cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz. Doğukan bir şarkıcıdır. Emmi ve mahalleliye bir borcu vardır. Bu borcu ise kendisinin daha önce çalıştığı yerden tahsil etmesi gerekmektedir. Borcunu tahsil edemediği için bu borcu Yamaç tahsil edecektir. Yamaç’ı tehlikeli ve zor bir iş beklemektedir.

Sizce Doğukan Meselesi nedir? Doğukan kimdir? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: çukur doğukan kimdir çukur doğukan meselesi nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL