Çukur Dizisi İsa Kimdir? (Doruk Nalbantoğlu)

Çukur Dizisi İsa Kimdir? (Doruk Nalbantoğlu)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur dolu dizgin devam ederken dizi de yan karakterler de önemli bir yer tutuyor. Öyleki zaman zaman başrol karakterleri kadar önem kazanıyorlar. Bu karakterlerden bir tanesi de İsa karakteridir. Şu an Sena’nın korumalığını yapan İsa karakterini canlandıran oyuncu ise Doruk Nalbantoğludur. Doruk Nalbantoğlu kimdir? Tanıyalım..

Çukur Dizisi İsa Kimdir? (Doruk Nalbantoğlu)

Asıl adı Faruk Doruk Nalbantoğlu olan oyuncu hakkında araştırmalarımızda fazla bir bilgiye rastlayamadık. Ancak oyuncunun evli olduğu ve bir çocuğu olduğunu biliyoruz. Oyuncunun fanatik bir beşiktaşlı olduğuda bilgiler arasında.

Faruk Doruk Nalbantoğlu, bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Oyuncu Macun Hokkası, Muammer Muammer, Ah-u Zelha, Define Adası, Sevvgili Doktor, Yarınlara Geç Kalmadan ve Buda Geçer Yahu isimli tiyatro oyunlarında oynamıştır. Oyuncu ayrıca Yolunda A.Ş: Çinçin Bağları Hikayesi adlı filmde de rol almıştır.

Faruk Doruk Nalbantoğlu hakkında ulaşabildiğimiz bilgiler bu kadar. Oyuncunun Çukur dizisi kariyerinde önemli bir noktada bulunuyor. Oyuncunun Çukur dizisi performansını değerlendirebilir misiniz?

Çukur Dizisi Çekim Yeri Nerede? Tıklayınız!

Etiketler: çukur dizisi isa gerçek adı çukur dizisi isa kimdir çukur dizisi isa rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL