Çukur Dizisi Kahraman Kim? (Mustafa Üstündağ) Sevgilisi!

Çukur Dizisi Kahraman Kim? (Mustafa Üstündağ) Sevgilisi!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında 23 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan Çukur dizisi fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izleyicinin merakını uyandırdı. Kadrosunda Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimleri barındıran Çukur dizisi izleyici tarafından merak konusu oldu. Dizi de Kahraman karakterini canlandıracak oyuncu Mustafa Üstündağ olurken Mustafa Üstündağ ile ilgili merak edilenleri yazdık.

Çukur Dizisi Kahraman (Mustafa Üstündağ) Kimdir?

Mustafa Üstündağ 1977 Mersin doğumludur. Herkes onu Muro olarak tanıdı. Babası işçi annesi ev kadınıdır. Ablası 5 yaşında vefat eden oyuncu oyunculuk için konservatuvar sınavlarına girmek için İstanbula’a gitti fakat ilk girişinde kazanamadı. Oyuncu olmayı çok arzulayan Mustafa Üstündağ ikinci denemesinde kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Mustafa Üstündağ ilk zamanlar tiyatro alanında ilerledi ve bir çok tiyatro oyununda görev aldı. İlk dizi oyunculuğunu 1999 yılında Yılan Hikayesi adlı dizide oynadı. 2004 yılında Uy Başuma Gelenler adlı dizide rol alan oyuncu, 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro karakterini canlandırdı. Bu karakter üzerine yapışan oyuncu profesyonellik açısından bir adım daha ilerlemiş oldu.

Çukur Dizisi Sultan Kimdir? Tıklayınız!

Mustafa Üstündağ 2012 yılında Kenan Ece ile Çamur’dan Tiyatro’yu kurdu. 2013 yılında bir romandan uyarlanan Merhamet adlı dizide rol aldı. Keje, Yarım Elma, Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Emret Komutanım, Zincirbozan, Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Kutsal Damcana, Arka Sokaklar, İzmir Çetesi, Bu Son Olsun Mustafa Üstündağ’ın projelerinden bazılarıdır. Ayrıca Sadri Alışık Ödülleri: Umut Veren Genç Oyuncu Ödülü bulunmaktadır.

Mustafa Üstündağ, Ecem Özkaya ile 2010 yılında evlendi. Bir erkek evladı var. 1.74 boyunda 76 kg ağırlığındaki oyuncu kova burcudur. Oyuncu çok güzel şarkı söylemektedir.

Mustafa Üstündağ’ın Eşi Ecem Özkaya Kimdir?

1988 İstanbul doğumlu Ecem Nur Özkaya eşi gibi oyuncudur. 1.74 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu yengeç burcudur. İlk oyunculuk deneyimini Kartallar Yüksekten Uçar adlı dizi ile yaşadı. İyi Uçuşlar adlı dizi de İdil karakterini canlandırdı.

İlk sinema filmini ise Sizi Seviyorum adlı film ile yaptı. Türk halkı kendisini Trt 1 ekranlarında yayınlanan Zengiz Kız Fakir Oğlan dizisi ile tanıdı. Ufuk Özkan’ın eşi Biricik karakterini oynadı.

Mustafa Üstündağ Şarkı Söyleme Videosu!

Siz, Mustafa Üstündağ’ın performansını beğeniyor musunuz? Oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: çukur dizisi kahraman gerçek adı çukur dizisi kahraman kimdir çukur dizisi kahraman oynadığı diziler çukur dizisi kahraman sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL