Çukur Dizisi Kemal Kimdir? (Uğur Yıldıran)

Çukur Dizisi Kemal Kimdir? (Uğur Yıldıran)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur’da işler iyice karışırken dizide pek konuşmayan arkadaşlarına yaptığı el işaretleri ile tanıdığımız Kemal karakteri merak konusu oldu. Kemal karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uğur Yıldıran’dır. Peki Uğur Yıldıran kimdir? Tanıyalım..

Çukur Dizisi Kemal Kimdir? (Uğur Yıldıran)

1981 yılında İstanbul’da doğan oyuncu 1.75 boyunda, 68 kg ağırlığındadır. Eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nde tamamladı. Kahverengi gözlere sahip oyuncu başak burcudur.

[kirmizitext]Çukur Dövmesinin Anlamı Nedir Tıklayınız![/kirmizitext]

Dans ile ilgilenen Uğur Yıldıran Hadise’nin Eurovision’a katıldığı yarışmada dansçı olarak yer almış ve adından çokça söz ettirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini ise Trt ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde yaşamıştır. Dizi de Garbis karakterini canlandırmıştır. Dizide Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Naz Elmas gibi önemli isimler yer almıştı.

[pembetext]Çukur Aliço Neden Çikolataya Tepki Verdi? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Vartolu’nun Sağ Gözü Neden Kırmızı (Kanlı) Tıklayınız![/mavitext]

2015 yılında ise Çukur’dan önce çekilen reyting rekorları kıran dizi İçerde dizisinde rol almıştır. Dizide karizmatik Selim Komiser rolünü üstlenmiştir. Bu projede de Aras Bulut İynemli ile birlikte oynamıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Celasun Sol Kolunu Neden Kullanmıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Uğur Yıldıran Dans Videosu!

Etiketler: çukur dizisi kemal gerçek adı çukur dizisi kemal rol aldığı diziler çukur kemal kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL