Çukur Dizisi Mahsun Geri mi geldi, Neden Geldi, Kulis Bilgisi!

Çukur Dizisi Mahsun Geri mi geldi, Neden Geldi, Kulis Bilgisi!

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur dizisinde son günlerde ilginç gelişmeler meydana geliyor. Kemal ölmüş peşinden Cumali’yi kurşun yağmuruna tutulmuştu. şimdi ise yamaç’ı kurtaran esrarengiz kişinin kim olduğu söylentileri ayyuka çıktı. Yamaç’ı kurtaran Mahsun muydu? Mahsun çukura gerimi geliyor?

Son günlerde herkesin kafasında büyük soru işareti oluşturan durum kemancı kurtaran esrarengiz kişidir. Birçok söylentiye göre yamaç’ı kurtaran kişi Mahsun’dur ve Çukur’a geri gelmiştir. Peki bu bilgiler gerçekten doğru mudur, Mahsun geri mi geldi, yamaç’ı kurtaran mahsun mu, neden yamaç’ı kurtardı e tabii ki en önemlisi çukur’a neden geri geldi?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Yamaç ve Mahsun kavga etmiş ve Mahsun vurularak öldürülmüştü. ancak mahsun’un vurulduğu sahne yeniden baktığımızda Mahsun omuza yakın biri Zara’dan karın boşluğundan vurulmuş gibiydi. Mahsun kim kurtardı kim geliştirdi? Önerilerimize göreyim mahsun karakuzulardan, Avni, Alperen ve Remziye alıp karakuzular ekibini yeniden toplayacaktır. Mahsun örgü salarak bırakılmıştır. Ancak mahsun’u Yücel bulup birleştirmiştir.

Bildiğiniz gibi Mahsun geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru annesini bulmuştur. Mahsun annesi ile birlikte yaşamak için çukura gelmiş yaşadıklarımdan pişman olmuştur. sena’nın ölümünden sonra da hem senin intikamını almak hem de çukura yerleşmek için çukura geri gelmiştir. Yamaç’ın ayağındaki defa kurtaran kişi Mahsun olabilir.

Mahsun geri gelmesi ile ilgili bazı analizlet kısaca şunlardır; ilk analiz Mahsun sen al intikamını yavaştan almak için geri gelmiştir. İkincsi, Mahsun yaşananlardan sena’nın ölümünden çok mahsun olmuş, üzülmüş ve yeni Bir başlangıç yapmak için çukura geri gelmiştir. Bir diğer analiz ise yamaçtan intikam almak için gelmiş olsa Yamaç zaten kurtarmazdı. Mahsun’un gelişi tamamen dostane dilde yamaç’ı mücadelesinde ona destek olacaktır. peki siz değerli takipçilerimizin fikirleri nelerdir, sizce de Mahsun geri mi geldi, gelmeli mi, dostu olmalı düşman mı?

Çukur Mahsun Gerçekten Öldü mü? Nerede Saklanıyor? <<<<tıkla

Etiketler: çukur mahsun geri mi geldi çukur mahsun kim çukur mahsun neden geri geldi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL