Çukur dizisi Mahsun’un babası Kadir kimdir? (Menderes Samancılar) Oynadığı en iyi 3 dizi?

Çukur dizisi Mahsun’un babası Kadir kimdir? (Menderes Samancılar) Oynadığı en iyi 3 dizi?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisinin 18 Mart 24. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ilginç detaylar gözümüze çarptı. Mahsun’un babası Kadir karakteri dizinin yeni bölümünde ekranlara gelecek.

Çukur dizisinde yeni gelişmeler devam ediyor. O geçtiğimiz bölümler de çeto’nun geçmişine dair bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Çeto’nun küçükken başına gelenler, bir kadın gibi erkeklere satılması, erkekliğinin bir taşla ezilmesi gibi detaylar ekranlara gelmişti. Şimdi ise Mahsun geçmişi yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Özellikle babası kadir’in ortaya çıkmasıyla Mahsun büyük bir şok yaşıyor.

Yeni bölümde 18 Mart Pazartesi günü Mahsun’un karşısına çıkan adam Mahsun hakkında bazı ayrıntıları ona söylemektedir. Kendisi hakkında tanımadığı bir adamdan duyduğu gerçekler Mahsun’u şok etmiştir. Mahsun yaşadığı şok karşısında doğruca çetoya gitmiş ve bu adam hakkında ona çıkışmıştır. Ne yapacağını şaşıran Mahsun çaresizdir. Mahsun’un babası Kadir ise oğlunun karısına uzun yıllar sonra ilk defa çıkmıştır. Kadir kimdir, hangi oyuncu canlandırmaktadır?

Çukur dizisi Mahsun’un babası Kadir, Menderes Samancılar, kimdir?

Çukur dizisinde Kadir karakterini canlandıran oyuncu Menderes Samancılar’dır. Menderes Samancılar 1954 Adana doğumludur. 20’li yaşlarında iken 1974 yılında bir gazetenin açtığı yarışmada fotoroman dalında birinci olmuştur.

Bu birincilik sonrasında ise birçok fotoroman da başrol oynadı. İnce Mehmet vuruldu isimli sinema filmi ile 1975 yılında beyazperdeye adımını attı. aynı zamanda senaryo şiir ve şarkı sözü de yazan Menderes samancılar bereketli topraklar üzerinde, soğuk geceler, zıkkımın kökü, sis, kara çarşaflı gelin gibi filmlerde rol aldı. 1989 yılında siz filmi ile ve zıkkımın kökü isimli filmi ile en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Bir dönem siyasilere giden Menderes samancılar 99 genel seçimlerinde özgürlük ve dayanışma partisi’nden Adana milletvekili adayı olmuştur. Sabancıların 2002-2003 yıllarında oynadığı asmalı Konak isimli dizide konum kahyası olarak karşımıza çıkmış ve kendisini Tüm türkiye’ye tanıtmayı başarmıştır.  2014 yılında urfalıyım ezelden, 2015 yılında rüzgarın hatıraları gibi dizilerde rol almıştır.

MUTLAKA OKU>>> Çukur Mahsun ve Medet Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı? <<< TIKLA


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL