Çukur Dizisi Medet Kim? Vartolu’nun Adamı!

Çukur Dizisi Medet Kim? Vartolu’nun Adamı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Dizi ilk bölümü ile izleyiciden tam not alırken gelecek bölümlerde de hareketleneceğini fragmanlardan gösterdi. Dizi de Vartolu ilk hamlesini yapmış ve İdris’i hastanelik etmiş oğlu Kahraman’ı ise öldürmüştü. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Yamaç ise Çukur’a intikam için dönecekti. Dizi de Vartolu’nun has adamı Medet ise merak konusu olmuştur. Peki Medet kimdir? Yazımızda..

Çukur Dizisi Medet (Mustafa Kırantepe) Kim? Vartolu’nun Adamı!

Dizide Medet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mustafa Kırantepe‘dir. 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2009 yılında Semaver Kumpanya’da oynamaktadır.

 

Mustafa Kırantepe 2014 yılında Ümmü Sıbyan: Zifir ve İtirazım Var filmlerinde rol almıştır. 2015 yılında ise Kırık Kalpler Bankası, Abluka filmlerinde oynayan oyuncu, 2016 Babamın Kanatları, 2017 Şansımı Seveyim filmlerinde rol almıştır.

Çukur dizisinde Vedat karakterini canlandıran oyuncu Vartolu’nun has adamıdır. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Mustafa Kırantepe Videosu!

Etiketler: çukur dizisi Vartolunun has adamı çukur dizisi vedat gerçek adı çukur dizisi vedat kimdri çukur dizisi vedat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL