Çukur Dizisi Meliha Kimdir? İdris’in Hale’yi Gördüğünde Benzettiği Kişi Kim?

Çukur Dizisi Meliha Kimdir? İdris’in Hale’yi Gördüğünde Benzettiği Kişi Kim?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Çukur dizisi ilk bölümü ile aksiyon dolu sahneleri ile izleyiciyi adeta büyüledi. Çukur dizisinde ilk dakikalarda İdris ve gazeteci kız arasında geçen konuşmalarda, İdris Koçovalı Hale’yi gördüğünde birisine benzetmiş ve Hale’ye Meliha diye seslenmişti? Peki Meliha kim? Çukur dizisi Meliha kim? 

Çukur dizisinde Meliha karakterine hayat veren oyuncu herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Çukur Meliha, İdris’in gönül bağı olduğu birisi. Çünkü dizinin ilk bölümünde Bülent Ersoy’un şarkı söylediği sırada, İdris baba elinde Meliha’nın olduğunu düşündüğümüz resme bakıyor ve duygusal anlar yaşıyor. Dizide Hale gördüğü anda aklına direk Meliha gelmişti. Ve Aliço uzun süredir Meliha’nın kim olduğunu araştırıyor. Ve onu buluyor. Meliha’nın bir huzur evinde kaldığını kütüphaneci kız sayesinde öğreniyor.

Meliha ve İdris arasında 70’li yıllarda büyük bir aşk yaşandığı ortaya çıkıyor. Aliço’nun Meliha’ya ulaşmasıyla birlikte 2. sezonda İdris ve Meliha’nın buluşacağını düşünüyoruz. Çukur dizisi sezon finalinde Sultan anne ölürse, İdris baba ile Meliha arasında gelişmeler yaşanabilir.

Çukur Dizisi Meliha Kim? 

Çukur dizisinde ilk dakikalarda İdris ile röportaj yapmaya gelen gazeteci Hale’yi gören İdris Koçavalı Hale’ye Meliha diye seslendi. Hale “efendim” dedi. İdris ” bir şey yok birisine benzettim” dedi. İdris Koçovalı Hale’yi çok yakından tanıdığı birisine benzetmişti. Şu an Meliha karakterinin kim olduğu belli olmadı. İlerleyen günlerde belli olacak. Peki Meliha kim olabilir?

Aliço’nun Hale’ye çok benzeyen resmi eline geçirmesiyle Meliha’nın kim olduğunu araştırmaya başlıyor.  Meliha’nın kim olduğuna dair tahminlere gelirsek, İdris Hale’yi gördüğünde kendisine geçmişte derin izler bırakan birine benzetti. Bu gençlik yıllarındaki sevdiği veya evleneceği bir kız olabilir. Diğer bir ihtimal de kendi kızlarından birisinin olma ihtimali. Meliha’nın kim olduğunu ilerleyen bölümlerde  göreceğiz. Aliço uzun süredir Meliha ile ilgili bilgileri toparlamak için çalışıyor. Sık sık 1970’lı yıllardan izler sürmek için kütüphanelere gidiyor. Ve Şanar isimli eski bir sihirbazla Meliha hakkında konuşuyor ve bilgiler toparlıyor. Çukur dizisi Meliha kim sorusunun yanıtını ilk sezonda ne yazık ki alamayacağız. Çukur Meliha,  2. sezonda ortaya çıkacaktır.

[pembetext]Çukur Dizisi Hale Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Çukur dizisisinde Meliha tüm özellikleri ile Hale’ye benziyor. Daha doğrusu Hale Meliha’ya benziyordu. İdris bu yüzden Hale’yi görünce Meliha dedi. Meliha İdris’in eski sevdiği olabilir. İçki ortamında kızı için dertlenecek değil. Benim düşüncem eski sevdiği olduğu. Kimin olduğu ortaya çıkınca paylaşacağız. Meliha Hale’ye çok benziyor. Hale’yi yaşlandırıp tekrar diziye sokabilirler. Bu ihtimaller arasında. Ancak böyle bir şey yapmazlarsa yeni bir oyuncu Meliha olarak diziye dahil olacak? Sizce Meliha’yı kim oynayabilir?

Çukur dizisi 11 haziran pazartesi nefes kesen bir sezon finaliyle ekranlara veda ederken arkasında bir çok soru bıraktı. Sultan Anne öldü mü? İdris, Paşa ve Emmi çatışmadan sağ çıkabilecek mi? Sena diziden çıkacak mı? Bileklerini kesen Selim ölecek mi? Medet, Emrah ve Nazım diziden neden ayrıldı? Vartolu ve Yamaç’ın karşısına çıkan kimdi?

Fakat tüm bunların yanında Çukur seyircisinin en çok merak ettiği isimlerden biri de Meliha. Öyle ki diziyle ilgili en çok araştırılan konu Çukur Meliha kim sorusu oldu. Aliço’nun Meliha’ya ulaşma süreci izleyenler tarafından oldukça keyifle izlendi. Ve sonucunda Meliha’ya ulaşması izleyenleri heyecanlandırdı. Tam yüzünü göreceğimizi Meliha’nın kim olduğunu öğreneceğimizi düşündüğümüz anda ne yazık ki karakter ortaya çıkmadı.

Çukur dizisi Meliha kim bir sezon boyunca izleyici tarafından merak edildi. İdris Koçavalı’nın kalbinden ve aklından bir türlü çıkaramadığı aşkı Meliha kim sorusu sonunda yanıt buldu.

Çukur 2. sezonda yanıt arayan sorulara Çukur Meliha kim sorusunu da ekledik. Meliha’nın hikayesi umarız bunca zaman heyecanla ve merakla beklememize değer.

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir? Tıklayınız!

Çukur İdris’in Hale’yi Meliha’ya Benzettiği Sahne Videosu!

Sizce Meliha kim olabilir? Eski bir tanıdık mı? Sevgili mi? Yoksa aileden biri mi? Bu konudaki fikriniz nedir?

Etiketler: çukur idris gazeteciyi kime benzetti çukur idris haleyi kime benzetti çukur meliha gerçek adı çukur meliha kimdri çukur meliha oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL