Çukur Dizisi Muhittin Karakteri Nebil Sayın Kimdir?

Çukur Dizisi Muhittin Karakteri Nebil Sayın Kimdir?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukur’da karakterler birer birer belli oluyor. Bu karakterlerin birisi de Muhittin karakteri. Muhittin karakterini canlandıran oyuncu ise Nebil Sayın’dır. Peki Nebil Sayın Kimdir?

Çukur Dizisi Muhittin (Nebil Sayın) Kimdir?

Nebil Sayın 1971 İstanbul doğumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Sanat Dalı bölümünde tamamladı. 1.89 boyunda 79 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü oyuncu Başak burcudur. 45 yaşındaki oyuncu evli ve 2 çocuk sahibidir. Eşi Zehra Sayın’dır. Oyuncu İzmir’de yaşamakta ve deri dükkanı bulunmaktadır.

Nebil Sayın İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayarak televizyon dünyası ile tanıştı. İçerde, Suskunlar, Aşk Ekmek Hayaller, İntikam, Hayat Yokuşu dizilerinde rol aldı. Oyuncu özellikle İçerde dizisi ile beğeni topladı. bu dizide Coşkun karakterini canlandırdı. Oyunculuğu çok seven Sayın, senaristlerinde aradığı isim oldu.

Nebil Sayın Gerçek Sesi Videosu!

Dizi de Muhittin karakterini canlandıran oyuncu Nebil Sayın’ın performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: çukur dizisi muhittin gerçek adı çukur dizisi muhittin kim çukur dizisi muhittin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL