Çukur Dizisi Paşa Kimdir?

Çukur Dizisi Paşa Kimdir?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Dizide Paşa karakteri merak konusu oldu. Peki Paşa karakterini kim canlandırıyor.

Çukur Dizisi Paşa Kimdir?

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi de Vartolu İdris’in oğlunu öldürdükten sonra İdris’i de öldürmek istemiş ancak İdris’in diğer oğlu Yamaç tarafından bu girişim engellenmişti. İdris’i öldürmek isteyen Vartolu’nun adamını ise Koçovalı mahallesi elemanları konuşturmak için araçlara ipe bağlamış ve Vartolu’nun adresini almayı başarmıştı. Bu adresi almayı başaran Paşa lakaplı oyuncunun gerçek adı merak konusu oldu.

Çukur dizisinde Paşa lakaplı oyuncunun şu an için gerçek ismini öğrenemedik. En kısa zamanda kendisi hakkında bilgi vereceğiz. Siz gerçek ismini biliyorsanız yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz. Dizide Paşa lakaplı oyuncunun gerçek adı Çetin Sarıkartal’dır.

Çetin Sarıkartal 1980 yılında Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Kendisi Üniversite çalışmaları da bulunmaktadır. Yedi Kocalı Hürmüz filminde rol almıştır.

Etiketler: çukur dizisi paşa gerçek adı çukur dizisi paşa kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL