Çukur Dizisi Saadet (Boncuk Yılmaz) Kimdir?

Çukur Dizisi Saadet (Boncuk Yılmaz) Kimdir?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Çukur Dizisi tüm heyecanı ile başlarken dizide rol alan önemli oyuncular bulunuyor. Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Mustafa Üstündağ’ın rol aldığı dizi de ilk bölüm aksiyon ve gerilim dolu geçiyor. Dizi de belli olmayan karakterler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Boncuk Yılmaz’ın canlandırdığı Saadet karakteridir. Boncuk Yılmaz kimdir? Tanıyalım..

Çukur Dizisi Saadet (Boncuk Yılmaz ) Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bölümünü bitirmek suretiyle tamamladı. Tren ile seyahat esnasında Ahmet Uluçay ile tanışması ile hayatı tamamen değişecektir.

2004 yılında Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak adlı film ile televizyon dünyasına adım atmış ve ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu filmdeki Nihal karakteri ile 26. Siyat Türk sineması ödüllerinde Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülünü kazanmıştır.

2005 yılında Sessiz Gece adlı filmde rol alan oyuncu, 2006 yılında Kızlar Yurdu projesinde Boncuk karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında Sıla projesinde Narin karakterini canlandıran oyuncu 2009 yılında Haneler adlı tiyatro oyununda Pınar karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında ise Mazi Kalbimde Yaradır. 2013 yılında Bir Yastıkta Şifa karakterini canlandırmıştır.

Boncuk Yılmaz Videosu!

Etiketler: çukur dizisi saadet kim çukur dizisi saadet oynadığı dziiler çukur saadet gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL