Çukur Dizisi Selim Karekteri Öner Erkan Kimdir? Yaşı, Boyu

Çukur Dizisi Selim Karekteri Öner Erkan Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukur, yıllar önce büyük umutlarla gittiği yurt dışından mahallesine geri dönen Yamaç ve Koçovalı ailesinin başından geçenleri anlatıyor. Aşık olduğu kız ile ailesi arasında kalan Yamaç ne yapacaktır? Tüm bu konular merak edilirken Çukur dizisinde Selim karakterini canlandıran oyuncu Öner Erkan hakkında merak edilenleri paylaştık.

Çukur Dizisi Selim ( Öner Erkan) Kimdir?

Öner Erkan, 1980 İzmir doğumludur. Bir tek abisi olan oyuncu 22 yaşına kadar İzmir’de yaşamıştır. 9 Eylül Üniversitesinde Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde ise yüksek lisansını tamamlamıştır. Öner Erkan 1.82 boyunda 72 kg ağırlığıdadır. Kahverengi saç ve göz rengine sahiptir. Öner Erkan oğlak burcudur. Öner Erkan 2010 yılında Sibel Erkan ile evlenmiştir.

İlk televizyon deneyimini ise Trt’de çocuk programı sunarak yaptı. Haluk Bilginer’in Oyun Atölyesin’de tiyatro oyuncusu olarak girdi. 2009 yılında ise Bornova Bornova isimli filmde oynayarak Altın Portakal Filmi’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü aldı. Bir çok reklam filminde oynadı.

Çukur Dizisi Celasun Kimdir? Tıklayınız!

Birçok dizide rol alan oyuncu Gülse Birsel’in senaristliğini yaptığı Avrupa Yakası dizisinde rol aldı. İki Aile dizisinde Ferit karakteri ile izleyicinin dikkatini çekti. Organize İşler, Yolculuk, Kağıt, Deli Saraylı, Üsküdar’a Giderken, Böcek ve Mutlu Ol Yeter Öner Erkan’ın diğer projeleridir.

Öner Erkan Videosu!

Siz Öner Erkan’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: çukur dizisi gerçek adı çukur dizisi selim kimdir çukur dizisi selim oynadığı diziler çukur dizisi selim sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL