Çukur Dizisi Sena Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Çukur Dizisi Sena Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Çukur

Ay Yapım imzalı Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan dizisi Çukur dizisi merakla bekleniyor. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı dizinin Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimler yer alıyor. Çukur İstanbul’un kenar mahallelerinde çekimlerine devam ediyor.

Çukur dizisinin konusu ise; İstanbul’un en belalı mahallelerinden biri olan Çukur’un kontrolünü Koçova ailesi elinde bulundurmaktadır. Çukuru yönetirken uyuşturucuyu mahallelerine sokmamaya yeminlidirler. Fakat bir grup mahalleye göz dikmiş ve uyuşturucu satmak istemektedir.

Mahalleye dadanan kötü kişiler tam Koçova ailesini pes ettirdiklerini sandıkları zaman evin en küçük oğlu Yamaç yıllar önce terk ettiği Çukur’a geri dönecektir. Yamaç aşkı Sena ile bulmuştur. Ancak Çukur’a geri dönmesi Sena ile olan aşkının arasına girecektir. Yamaç Sena ile olan aşkını Çukur’da devam ettirebilecek midir?

Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) Kimdir? Hayatı?

Dilan Çiçek Deniz 1995 yılı Sivas doğumludur. Anne ve babası öğretmen olan oyuncu, eğitimini ilk olarak Ege Üniversitesi Turizm bölümünde yapmaya karar vermiş fakat asıl okumak istediği bölümün Karşılaştırmalı Edebiyat olduğunu anlayınca bu bölüme geçiş yapmıştır. Oyuncu daha 15 yaşında Güneşi Annem Sanırdım adlı şiir kitabını çıkarmıştır.

 

Dilan Çiçek Deniz lise yıllarındayken 3 yıl boyunca tiyatro eğitimi almış 17 yaşında ise liselerarası tiyatro yarışmasında ödül almıştır. Tüm bu meziyetlerinin yanına bir de modellik yapmıştır. Öyleki 2014 yılında Elidor Mis Turkey adlı güzellik yarışmasında Türkiye 2. olmuştur. 2015 yılında ise Miami’de düzenlenen Kainat Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir? Tıklayınız!

Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) Oynadığı Diziler?

Dilan Çiçek Deniz ilk rolünü 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Ebru karakteri ile oynamıştır. Dizide Bengü Soral, Şükrü Özyıldız gibi önemli isimlerle birlikte oynadı. Yine 2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde Elif karakterini canlandırmıştır. Dilan Çiçek Deniz son olarak Bodrum Masalı dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Dilan Çiçek Deniz Balayı isimli projede de oynamıştır.

Dilan Çiçek Deniz 1.77 cm boyunda 60 kg ağılığında, kumral saçlı kahverengi gözlüdür. Bucu ise kovadır. Kuru bir cilde sahip oyuncu, sade makyajı seviyor. Spor yapmayı özellikle yürüyüşü seven oyuncu, gitar çalmaktan hoşlanıyor. Dilan Çiçek Deniz ayrıca iyi derece de İngilizce bilmektedir.

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir? Tıklayınız!

Dilan Çiçek Deniz İngilizce Video!

Siz, Dilan Çiçek Deniz’in performansını ve gelecekteki yerini nasıl görüyorsunuz? Dilan Çiçek Deniz başarısında en önemli etken ne olabilir? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.?

 

Etiketler: çukur dizisi dilan çukur sena gerçek adı çukur sena kaç yaşında çukur sena kimdir çukur sena oynadığı diziler çukur sena sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL