Çukur Dizisi Sena’nın Kardeşi Kim? Yaşıyor mu? Öldü mü? Sena’nın Suçu Ne?

Çukur Dizisi Sena’nın Kardeşi Kim? Yaşıyor mu? Öldü mü? Sena’nın Suçu Ne?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında ilgiyle takip edilen dizi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken ilk iki bölümde izleyici ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizi de Sena Yamaç tarafından terk edildikten sonra ailesinin yanına İzmir’e gider. İzmir’de ailesi ile kendi durumunu paylaşır. Bu esnada bahçede annesi ile tartışan Sena annesinin senin yüzünden oğlumu kaybettim. der. Bunun üzerine izleyici Sena’nın kardeşi kim? Sena’nın annesinin kaybetmekten kastı oğlunun ölmesi mi yoksa evi mi terk etmesi mi? Sena’nın bununla ne ilgisi var? Tüm bu sorulara yanıt yazımızda cevap bulacak.

Çukur Dizisi Sena’nın Kardeşi Kim? Yaşıyor mu? Sena’nın Suçu Ne?

Çukur Dizisi heyecanlı olduğu kadar sırlarla dolu bir dizi. Sırlar yavaş yavaş açığa çıkmaya başlıyor. Dizi de Sena’nın bir ailesi ve kardeşi olduğunu öğrendik. Ancak Sena’nın kardeşinin kim olduğunu bilmediğimiz gibi ölü mü? Yaşıyor mu? Yaşıyorsa nerede? Tüm bu sorular muammasını koruyor.

Sena’nın annesi Sena’ya senin yüzünden oğlumu kaybettim, demesi üzerine akıllara üç ihtimal geldi. Birincisi Sena’nın kardeşi Sena’nın işlediği bir hata yüzünden ya öldü ya da kayboldu veya evi terk etti. Eğer ölmüşse zaten dizide karşımıza çıkmayacaktır. Ancak yaşıyor ve Sena’nın yıllar önce kardeşini bir yerlerde kaybetmiş olma ihtimali var. Diğer bir konu ise evi terk etmesi.

Sena başına buyruk bir kız. Dolayısıyla belli bir yaşa geldiğinde evi terk etmek istemiş ve kardeşi de Sena giderse bende burada durmam demiş olabilir. Ancak bu ihtimal biraz zayıf. Zira eğer öyle olsa Sena ile birlikte olması gerekirdi. Burada bir ihtimal daha var oda Sena ile birlikte yurt dışına çıktığı ancak Sena’nın orada kardeşini kaybetmiş olabileceği ihtimali.

Sena’nın bir tane abisi ortaya çıkıyor. Abisi psikopat bir polistir. Senan’ın abisini Alperen Duymaz canlandıracak. Alperen Duymaz 1992 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Acı Aşk, Tatlı Küçük Yalancılar ve Bodrum Masalı’nda rol alan oyuncu Bodrum Masal’ında Çukur’da Sena karakterini canlandıran oyuncu Dilan Deniz Çiçek’in abisi rolünü paylaşmıştı. Çukur dizisinde de aynı rolde oynayacaklar.

Çukur Dizisi Çukur Dövmesi Anlamı!

Hangisi olursa olsun bir gerçek var o da Sena’nın bir kardeşi olmasıdır. Belkide Sena’nın kardeşi Çukur’da olabilir. Sizce hangisi? 🙂

Çukur Sena ve Annesi Tartışıyor!

Etiketler: çukur senanın kardeşi çukurda mı çukur senanın kardeşi kim çukur senanın kardeşi öldü mü çukur senanın kardeşi yaşıyor mu çukur senanın kardeşinin kaybolmasında senanın suçu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL