Çukur Dizisi Tuttu mu? İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak? Dizi Analizi

Çukur Dizisi Tuttu mu? İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak? Dizi Analizi

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur tüm heyecanı ile ilk bölümü yayınlandı. Dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş ve Ercan Kesal gibi önemli isimler yer alırken dizinin ilk bölümü sonrası reyting sonuçları, yani izlenip izlenmediği merak konusu oldu. Çukur dizisi çok idealı şekilde tanıtımlar yapmış, afişler hazırlamıştı. Tüm bunlar dizinin izlenmesini sağladı mı?

Çukur Dizisi Tuttu mu? İzlendi mi? Reyting Sonuçları Ne Oldu?

Çukur Dizisi, televizyon dünyasına, Çukur; İstanbul’da bir eski mahalle, belki de İstanbul’un kendisi sloganla giriş yaptı. Yamaç yıllar önce bazı nedenlerden dolayı terk etmişti Çukur’u. Pariste bir kız arkadaşı olmuş ve birbirlerini çok sevmişlerdi. Çukur’da ise Vartolu’nun gelmesi ile işler karışmaya başlamıştı. İşte bu noktada Yamaç tekrar Çukur’a dönmüştü.

 

Çukur’a dönen Yamaç ailesini kurtarmak ve mahalleyi tekrar eski huzuruna kavuşturmak istiyordu. Sena ise peşinden Çukur’a gelmiş ve Yamaç’ın ailesi ile kötü bir başlangıç yapmıştı. Yamaç’ın bir sorunu daha olmuştu. Ailesi ve sevdiği kız Sena.

Çukur dizisinde anlatılan hikaye birbiri ile uyumlu olmuş. Aksiyon sahneleri etkileyici. Sena’nın Çukur’a giriş sahnesine bayıldım. Aras Bulut’un müzik yanını da görmüş olduk. Gerçekten sesi güzel. Özellikle beğendiğim isim ise İdris Koçovalı karakterini canlandıran Ercan Kesal oldu. Perihan Savaş’ın performansı harika. Yılların deneyimi. Diğer yan karakterlerde uyumlu olmuş.

Şimdi merak edilen konulardan bir taneside Söz, Kırgın Çiçekler gibi reytinglerde üst sıralarda bulunan dizilerin arasında Çukur dizisi ne yapacak. Reyting sonuçları açıklandığında bunu görmüş olacağız.

Çukur Dizisi Reyting Sonuçları!

Çukur dizisi reyting sonuçlarını 24 ekim salı günü bulabilirsiniz.

Çukur Total’de Söz ve Kırgın Çiçekler’in ardından 5. oldu. AB’de ise 2. oldu.  Totalde beklentilerin gerisinde kalsa da Ab puanı yeterli. İlk bölümde Sena ve Yamaç’ın Paris’te olan aşk sahneleri izleyici tarafından sevilmedi. Zira Söz (Tekrar) saat 20.00’de Çukur ile başlamış ve Söz’ün yeni bölümünden sonra 2. olmuştu. Bu da bunun bir kanıtı. Eğer Çukur’a İdris ve oğlunun öldürülmesi olayı ile başlansaydı. durum farklı olurdu. Artık izleyici aşk sahnelerini aile içerisinde izlenmeye değer görmüyor. Bunu Yüz Yüze dizisinde de görmüştük. Dizide Seliha karakterinin banyo sahneleri diziyi reytinglerde istediği yere getirmedi.

Çukur Dizisi Videosu!

Etiketler: çukur dizisi erken final mi yapacak çukur dizisi izlendi mi çukur dizisi reytingleri çukur dizisi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL