Çukur Dizisi Yamaç Kimdir? ( Aras Bulut İynemli) Rol Aldığı Diziler

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir? ( Aras Bulut İynemli) Rol Aldığı Diziler

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Çukur dizisi merakla bekleniyor. Çukur dizisinin konusu İstanbul’da bir mahallede geçiyor. Mahalle de uyuşturucu gibi kötü işlere izin vermeyen Koçovalı ailesi zor durumdadır. Koçovalı ailesinin küçük oğlu Yamaç yıllar önce terk ettiği mahalleye geri döner ve duruma el koyar. Ancak bir sıkıntı daha vardır. O da aşkı olacaktır.

Çukur Dizisi Yamaç (Aras Bulut İynemli) Kimdir? Oynadığı Diziler?

Aras Bulut İynemli 1990 yılında İstanbul doğumludur. Abisi tiyatrocu, ablası ses sanatçısı olan oyuncu eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliğinde okurken oyunculuğa ilgisiden dolayı bu bölümü dondurmak durumunda kalmıştır. Patos reklam filmi ve diğer reklam filmlerinde oynamıştır.

çukur dizisi yamaç rol aldığı diziler

Reklam filmlerinde oynarken yönetmenlerin dikkatini çeken oyuncu Öyle Bir Geçer ki Zaman adlı dizi yönetmenin denem çekimlerine çağırmasıyla oyunculuk serüveni de başlamış oldu. Öyle Bir Geçerki Zaman da Mete karakterini canlandıran oyuncu izleyiciden de tam not aldı.

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir? Tıklayınız!

Aras Bulut İynemli, ilk film çalışmasını 2013 yılında gösterime giren Mahmut ile Meryem ile yapmıştır ve başrol oyuncusudur. 2013 yılında ise Tamam mıyız? adlı film de oynayacaktır. Film de engelli İhsan karakterini canlandırmış ve eleştirmenlerden tam not almıştır.

çukur dizisi yamaç oynadığı diziler

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıt rolündedir. En Güzel Hikayem dizisinde ise Aras karakterini canlandırmıştır. Son olarak Show Tv ekranlarında reyting rekorları kıran İçerde dizisinde ise Mert karakterini canlandırmıştır.

Çukur Dizisi Sena Kimdir? Tıklayınız!

Aras Bulut İynemli, 1.82 boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz ve saç rengine sahip oyuncu Başak burcudur. Bir dönem Elvin Levinler ile ilişkisi olan Aras Bulut İynemli’nin şuan herhangi bir ilişkisi olup olmadığı bilgisi bulunmuyor.

Aras Bulut İynemli Videosu!

Siz Aras Bulut İynemli’nin performansı konusunda ne düşünüyorsunuz. Aras Bulut İynemli Çukur dizisi ile nasıl bir performan gösterir? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

 

Etiketler: çukur dizisi yamaç gerçek adı çukur dizisi yamaç kimidr çukur dizisi yamaç rol aldığı diziler çukur dizisi yamaç sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL