Çukur Dizisi Yamaç Selim’e Ne Yapacak? Selim Çukur’dan Çıkacak mı?

Çukur Dizisi Yamaç Selim’e Ne Yapacak? Selim Çukur’dan Çıkacak mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur dizisi tün heyecanı ile devam ederken dizi de Yamaç Selim’in bilgi sızdırdığını öğrendi ve Selim’e bunu bildiğini söyledi. Peki Yamaç şimdi ne yapacak? Selim çukurdan çıkacak mı?

Çukur Dizisi Yamaç Selim’e Ne Yapacak? Selim Çukur’dan Çıkacak mı?

Yamaç Aliço’dan Kahraman abisinin nasıl öldüğünü sorar ve babasının nasıl felç geçirdiğini öğrenir. Aliço o günü detayına kadar anlatır. O gün Selim abisine ateş ederlerken hiç karşılık vermemiştir. Bu durumda Selim Vartolu’ya bilgi sızdırmaktadır. Bunu Yamaç’ta anlamıştır artık ve abisi Selim’in yüzüne söylemiştir. Peki Yamaç Selim’e ne yapacak? Selim Çukurdan çıkacak mı?

 

Şu an bunu bilemiyoruz. Ancak Selim ile Yamaç hesaplaşacak. Daha doğrusu Selim’in bu yaptıklarının cezası olacak. Bakalım bu ceza nasıl olacak. Yamaç Selim’i Çukur’dan kovacak mı? Bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Şu an için Selim ilerde başına geleceklerin hayalini gördü. Yamaç’ın Selim ile ilgili söyledikleri tamamen bir hayaldi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yamaç Selim’e ne yapabilir? Selim’i Çukur’dan kovabilir mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: çukur selim çukurdan çıkacak mı çukur yamaç selime ne yapacak çukur yamaç selimin ihaneti


Yorum yaz