Çukur Dizisi Yıldız Kimdir?

Çukur Dizisi Yıldız Kimdir?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 5. bölümünde yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Yıldız karakteri’dir. Yıldız kimdir? Yazımızda..

Çukur Dizisi Yıldız Kimdir?

Dizide yeni bir karakterimiz daha oldu. Sena’nın kuaförden tanıştığı bir karakter. Şu ana kadar Yıldız karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı belli olmadı. Ancak dizide geniş bir karakter olduğu ve Sena ile iyi bir arkadaş olacağı düşünülüyor. Yıldız karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökşen Ateş’tir. 1984 yılında dünyaya gelen oyuncu çocukluk yıllarında müzik ile ilgilendi ve uzun süre çocuk korosunda yer aldı. Sonrasında müziği bırakan oyuncu tiyatroya yöneldi.

Gökşen Ateş, 173 boyunda 57 kg ağırlığındaki oyuncu ilk olarak seslendirme yaparak başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılan oyuncu burada müzik bölümünü seçerek önemli bir karakteri oynadı. İlk dizisi 2011 yılında Kuzey Güney dizisinde rol aldı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu dizide Venüs karakterini canlandırdı.

[mavitext]Çukur Dizisi Beyefendi Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Gökşen Ateş Geniş Alile, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Seni Bana Yazmışlar ve Aşk ve Günah dizilerinde yer aldı. Çukur dizisinde Sena’ya Çukur’un gerçek yüzünü gösteren Yıldız karakterini canlandırmaktadır. Yıldız karakterinin Sena’ya dost mu yoksa bela mı olacağını düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Gökşen Ateş Aşk Günah Dizisi Videosu!

Etiketler: çukur yıldız gerçek adı çukur yıldız kimdir çukur yıldız oynadığı diziler


Yorum yaz