Çukur Doktor Aylin Kimdir? (Emel Dede) Yaşı, Boyu Sevgilisi!

Çukur Doktor Aylin Kimdir? (Emel Dede) Yaşı, Boyu Sevgilisi!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da heyecan kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide doktor Aylin rolünü canlandıran oyuncu oldu. Peki Doktor Aylin kimdir? Yazımızda.

Çukur Doktor Aylin Kimdir? (Emel Dede) Yaşı, Boyu Sevgilisi!

Çukur dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Dizide Karaca Kumarhane baskınında Celasun’u kurtarmak için adamları şaşırtmış ve gelen bir kör kurşunla karnından vuruldu. Karaca’yı hastaneye getiren Celasun Karaca’nın hayatını kurtarmak için konuştuğu doktor Aylin merak konusu oldu. Dizide Aylin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Emel Dede’dir. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.70 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Eğitimini 35 Buçuk Sanat Evi’nde eğitim almıştır. Göz rengi kahve olan oyuncu siyah saç rengine sahiptir.

Emel Dede ilk olarak Öyle Geçer Zamanki adlı dizi ile oyunculuk alanına adımını atmıştır. Dizide Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah gibi oyuncularla oynamıştır. Oyuncu Aşkın Bedeli, Emanet, 32 Saat gibi projelerde rol almıştır. Oyuncu Sevda Kuşun Kanadı dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Oyuncu İsimsizler dizisinde Berfin karakterini canlandırmıştır. Dizide Uğur Güneş, Sera Kutlubey, Bülent Alkış gibi oyuncularla oynamıştır. Emel Dede’nin sevgilisi yoktur.

Dizide Yamaç Serdar’ı yaralamış ve kendisi de boynundan yaralanmıştır. Hastaneye doğru yol alan Yamaç Serdar’ı vurmadığını ve yaraladığını söyler. Kemal ve Metin geri döner ve Serdar’ı bulamaz. Serdar olay yerinden kaçmıştır. Diziye Aylin karakteri ile oynayan oyuncuya başarılar dileriz.

[mavitext]Çukur Vartolu Nereli? Doğubeyazıt Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Emel Dede Röportaj Videosu!

Etiketler: çukur aylin gerçek adı çukur aylin kimdir çukur aylin sevgilisi


Yorumlar

  • Reyhan altunbulak

    Emel Abla seni seviyorum ❤️ Bence senin en iyi rolün doktor aylin rolüdü bence sana Doktorluk daha cok yakistiryorum cünkü bence sana doktorluk sana cok yakisiyor cukurun en güzel Doktoru sensin Emel Abla ❤️❤️ Sen cok güzel bir kadinsin masallah ? Seni cok ama cok seviyorum seni cukurun doktor Aylini ???

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL