Çukur Ebu Kaysar Kimdir, Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Yazar: Emre Çukur Kim Kimdir

Çukur dizisinde heyecan artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde Ebu Kaysar ismi dizide geçmiş ve herkes bu karakteri merak etmişti. Ebu Kaysar artık dizide yer alacak. Peki Çukur‘da ismi geçen Ebu Kaysar kimdir, devlet mi, mafya mı, kim canlandırıyor, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı. İşte Ebu Kaysar hakkında tüm merak edilenler…

Ebu Kaysar karakteri kimdir?

Aliço’nun uzun süre ortadan kaybolması Yamaç’ı olduğu kadar tüm Çukur sakinlerini de tedirgin etmişti. Yamaç dahil herkes Aliço’yu öldü zannederken Yamaç Aliço’dan esrarengiz bir mesaj aldı. Yamaç uzun süre bu şifreli mesajı çözmeye çalıştı ve sonunda çözdü. Aliço, Yamaç’a nerede olduğu, ne yaptığı konusunda şifreli bir mesaj göndermişti.

Aliço’yu kaçıran bizzat babası idi ve devlet için çalışıyordu. Aliço’nun babası Yavuz komutan bir toplantıda Ebu Kaysar‘dan bahsetmiş ve onun ölmesi gerektiğini söylemişti. Oğlu Aliço’yu da suikast timi için özel olarak yetiştirmeye devam ediyordu. Aynı eskisi gibi. Yavuz komutan Aliço’yu kendi işlerinde kullanacak, öldürülmesi gereken kişileri Aliço sayesinde kolayca indirecekti.

Ancak Aliço’nun Yamaç’a gönderdiği şifreli mesaj herşeyi alt üst etmiştir. Yavuz komutan ve Aliço Ebu Kaysar’a bombalı bir sukisat girişiminde bulunurlar. Ebu Kaysar oğulları ile birlikte villadadırlar ve oğulları köpeklerle oynamaktadır. Suikast girişimi sonrası Ebu Kaysar‘ın oğulları ölür. Ebu Kaysar doğu kökenli birisidir. Ebu Kaysar karakterini canlandıran oyuncu ise Ekrem İspir’dir.

Ebu Kaysar’ı canlandıran oyuncu Ekrem İspir kimdir?

tıkla>>> Çukur’da Azer ve Karaca Aşkı mı Başlıyor?

Ekrem İspir 55 yaşında 182 cm boyunda ve 90 kg ağırlığındadır. Aşk-ı Memnu, Aşk Bir Hayal, Kurtlar Vadisi Pusu, Kaçak, Medcezir, Küçük Ağa, Poyraz Karayel ve Kara Kutu gibi dizi projelerinde yer almıştır. 2017 yılında ise Cin Musallatı isimli sinema filminde yer almıştır. Yetenkli oyuncu en çok 1928 Sivas doğumlu emekli hukukçu Ekrem İspir ile karıştırılmaktadır.

Etiketler: çukur ebu kaysar gerçekte kim çukur ebu kaysar kim çukur yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL