Çukur Edip Kimdir, Yamaç’la İlgisi Ne?

Çukur Edip Kimdir, Yamaç’la İlgisi Ne?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisinde heyecan dolu bölümler ardı ardına geliyor. Sezon finalinde az bir zaman kala yeni karakterler de çukura dahil olmaya devam ediyor. 15 Nisan Pazartesi günü çukurda yeni bir karakter gün yüzüne çıktı. Edip kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Çukurda ayrılıklar peş peşe gelmiştir. Önce Çeto sonra Sena ve son olarak da Mahsun diziden ölerek ayrılmışlardır. Seda’nın gülüşün bir çok şeyi derinden sarsar. İdris yamaçın içindekilerle ilgili bir iz bulur. Meliha geçmişten gelen ince bir detayı gözden kaçırmamıştır.

Geçmişte çekilen bir resim de Meliha birisinin varlığını hisseder. Fotoğrafta Meliha ve Çukur ön plandadır. Ancak arka tarafta bir masada bir şahıs dikkatlerden kaçmaz. Meliha bu resmi idris’e gösterir. İdris bu kişinin Edip olduğunu söyler. Peki edip gerçekte kimdir, yeni Baykal Edip midir?

Çukur dizisi sezon finaline son 7 bölüm kala heyecan dolu bir bölümle final yapmaya hazırlanmaktadır. Konuyu toparlamaya çalışan senaristler sezon finaline yeni bölüm kalan yeni karakterleri de diziye dahil etmektedir. Bu karakterlerden birisi de şimdiye kadar ortaya çıkmayan Baykal’dır. Herkes Baykal’ın kim olduğunu merak ederken son bölümde Edip karakteri dizide yeni dengeler oluşturmuştur. Edip karakterine geçmeden önce kısaca merak edenler için Çukur dizisi ne zaman final yapacak?

Çukur dizisinde son 7 bölüm ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yani sevilen dizi Eğer bir aksilik olmaz ise 27 mayoz pazartesi günü son bölümü ile sezon finali yapacak.

Etiketler: çukur edip kimdir çukur edip'in gerçek adı ne çukur kim kimdir çukur yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL