Çukur Efsun Öldü mü Ölecek mi, Damla Sönmez Diziden Çıktı mı?

Çukur Efsun Öldü mü Ölecek mi, Damla Sönmez Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur Efsun Öldü mü sorusu dizinin son fraganından sonra merak edilmeye başlandı.Çukur Efsun Öldü mü Ölecek mi, Damla Sönmez Diziden Çıktı mı?

Çukur Efsun Öldü mü?

Çukur Efsun Öldü mü Ölecek mi soranlar dizinin son fragmanından sonra bir arayışa girdiler. Dizinin yayınlanan 4.sezon 5.bölüm fragmanında heyecan giderek artıyor. Fragmanda havıza düşen birisinin olması Efsun’un ölüp ölmeyeceğini akıllara getirdi. Peki gerçekten Çukur Efsun karakteri ölecek mi?

Çukur Efsun Ölecek mi

Çukur Efsun öldü sorusunun asıl nedeni dizinin 5. bölüm fragmanındaki bir sahne. Sahnede Efsun babaannesi Makbule ile konuşmaktadır. Makbule Yamaç’ın içinde bir zehir taşıdığını ve onun ölmediği takdirde bu zehri herkese bulaştıracağını söyler. Efsun bu söz karşısında babaannesine “pes etmeyeceksin değil mi” der. Makbule ise “asla” cevabını verir. İşte bu sahne sonrasında Efsun kendisini suya bırakır. HAvuza düşen Efsun akıllara Çukur Efsun ölecek mi sorusunu getirir.

Çukur Efsun Damla Sönmez Diziden Çıktı mı?

Çukur Efsun karakterini canlandıran Damla Sönmez’in diziden çıkıp çıkmayacağı da bu sahne sonrasında gündeme oturdu. Güzel oyuncunun yeni bir proje ile anlaşma safhasında olduğu haberleri yapılmış olsa da bu konu henüz netlik kazanmadı. Çukur Efsun ölecek mi sorusuna gelecek olursak, evet Efsun’un ölme ihtimali çok yüksek. Çünkü Yamaç’ın hem Efsun’la hem de Nehir’le aşk yaşaması dizinin kurgusunda çıkmaz sokak oluşturmuş.

Yapım şirketi ve kanalın Efsun karakterini öldürerek dizinin hikayesine farklı bir yön kazandırmak istemesi kulislerde konuşulan bir konu. Efsun ölür mü ölmez mi bilinmez ama Çukur’da aşk üçgenleri çok fazla oldu. Yönetmenin artık bu konuya bir nokta koyması gerekiyor. Efsun mu yoksa Nehir mi? Sizce hangisi, haydi yorumlara…

tıkla>>> Çukur Dizisi Efsun Kimdir, Baykal’ın Kızını Kim Canlandırıyor?

[xyz-ips snippet=”oyuncu-ol-1″]

Etiketler: Çukur Efsun damla sönmez ayrılacak mı Çukur Efsun Öldü mü Çukur Efsun Ölecek mi


Yorumlar

  • nesrin

    nehir kalsin efsun olsun artik

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL