Çukur Elvis Kim? Ne Zaman Ölecek?

Çukur Elvis Kim? Ne Zaman Ölecek?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Dizide psikopat bir karakter olan Elvis karakteri merak konusu oldu. Elvis dizide Baykal’ı İdris ve Çukur’dan isteyen tehlikeli bir isim olarak izleyici karşısına geçerken Elvis karakterini ise Saygın Soysal canlandıracak. Peki Saygın Soysal kimdir? Saygın Soysal ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Elvis Kim? Ne Zaman Ölecek?

Çukur dizisine dahil olacak olan Saygın Soysal, 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen başarılı isim 2 yaşında Bursa ilimize taşındı. Önce Trabzon’a oradanda Ankara’ya gelen oyuncu Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünü bitirdi. Buradan oyunculuk için eğitimler alan Saygın Soysal dizi ve sinema ile devam etti.

2005 yılında Kırık Kanatlar isimli dizide Cansel Elçin, Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özbek, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya ile birlikte rol alan oyunu Çavuş Yunus karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında ise Hatırla Sevgili isimli dizide Cansel Ergin, Beren Saat ile birlikte rol aldı. Dizide Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırmıştır. Saygın Soysal Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Mercan Ağa karakterini canlandırmıştır. Dizide Halit Ergenç, Meryem Uzerli gibi isimler başrolde oynamıştır.

[mavitext]Çukur Komiser Emrah Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Saygın Soysal 2014 yılında ise Kara Para Aşk dizisinde rol almıştır. Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Aytaç Arman gibi oyuncular yer almıştır. Saygın Soysal son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Theodor Herzl karakterini canlandırmıştır. Dizide Bülent İnal, Özlem Conker, Ezgi Eyüpoğlu, Selen Öztürk gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Saygın Soysal’ı benim ilk hatırladığım dizi ise 2008 yılında yayınlanan Asi dizisidir. Burada Aslan karakteri ile izleyici karşısına geçmiştir.

Saygın Soysal Asi diziside dahil bir çok dizide sessiz, içe kapanık, az konuşan, psikopat rolleri başarı ile canlandırmıştır. Kötü rollerde oynamayı seven oyuncu Çukur dizisinde de kötü bir rolde oynayacak ve muhtemelen konuk oyuncu olarak yer alacak. Dizide çok fazla duracağını düşünmüyorum. İdris ve Yamaç ile gireceği mücadeleden zararlı çıkacaktır. Ancak psikopat bir yapıda olduğu kesin. Saygın Soysal’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Çukur 21. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Çukur Saygın Soysal Videosu

Etiketler: çukur elvis gerçek adı çukur elvis kimdir çukur elvis ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL