Çukur Emrah (Alperen Duymaz) Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Diziye Geçti?

Çukur Emrah (Alperen Duymaz) Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Diziye Geçti?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi heyecan dolu sezon finalinin ardından kısa bir süreliğine ekranlara veda etti. Ekranlara veda ederken arkasında büyük kayıplar verdi. Bu kayıplardan biri de dizide Emrah komiser karakterine hayat veren Alperen Duymaz oldu. Genç oyuncu sezon ortasında katıldığı diziden ölerek ayrıldı. Peki Çukur dizisi Emrah diziden neden ayrıldı? Hangi diziye geçecek?

Daha önce Bodrum Masalı isimli gençlik dizisinde rol alan Alperen Duymaz, bambaşka bir karakterle Çukur dizisinde rol almaya başlamıştı. Hatta diziye katıldığında bazı sahneleri izleyenlerin tepkisine neden olmuş ve abartılı bulunmuştu. Uzun süre dizideki konumunu anlayamadığımız ve diziye neden dahil olduğunu çözemediğimiz Emrah karakteri sezon finalinde ortadan kaldırıldı.

Alperen Duymaz’ı sevenler için üzücü bir durum olsa da Çukur dizisinde kendisini görmek istemeyen geniş bir kitle vardı. Çünkü Emrah karakteri hem Baykal’ın oğlu hem de Sena’nın üvey abisi ve Yamaç’ın düşmanı. Senaryoda büyük bir ses getirmesi planlandı ama maalesef çok sönük kaldı. Özellikle polisliği bırakıp mafyalığa soyunması rolünde sırıtmasına neden oldu. Emrah karakterinin beklentileri karşılamaması üzerine senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı.

Çukur dizisi Emrah diziden neden ayrıldı, neden çıktı ve hangi diziye geçti soruları hayranları tarafından araştırılıyor. Alperen Duymaz’ın Çukur dizisinden çıkmasının asıl nedeni onun için biçilen rolün dizide eğreti durması oldu. Emrah’ın varlığı pek bir şey değiştirmedi. Bu yüzden senaryo tam da yerini bulmuşken Emrah karakterine yol verdi.

Açıkçası Alperen Duymaz’ın mafya, polisiye ve bu tarz karanlık rollere çok uygun olduğunu düşünmüyoruz. Oyunculuk kariyerine gençlik dizileriyle devam edebilir.

Sizler Emrah karakterine hayat veren Alperen Duymaz’ın Çukur’dan ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: alperen duymaz çukurdan neden çıktı çukur dizisi emrah diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL