Çukur Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu Salih) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Çukur Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu Salih) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi yine aksiyon dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin 25 Şubatta yayınlanan 2. Sezon 21. Bölümde Salih karakteri ölerek  diziden ayrıldı. Gayet güzel giden dizide sevilen karakter neden öldü, Erkan Kolçak Köstengil neden diziden ayrıldı?

Duygu dolu bir bölüm ekranlara geldi ve dizinin sevilen karakteri Salih, namı diğer Vartolu Salih diziye ölerek veda etti. Sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstengil Çukur’a veda etti. Sevilen bir karakter olmayı başaran Salih neden öldü, Vartolu Salih neden diziden çıktı, Erkan Koçak Köstengil’in yeni dizisi ne?

Bildiğiniz gibi Salih, Vartolu Salih, karakteri ilk sezon Vartolu Saadettin karakteri ile diziye giriş yapmış, kötü karakter olarak bir çok izleyicinin de eleştirilerinin hedefi olmuştur. Zamanla Vartolu karakteri ve sağ kolu Medet’in maceraları komik sahnelerin ekranlara gelmesine neden oldu.

Vartolu ve Medet’in muhteşem uyumu bizlere de güzel bir seyir keyfi yaşattı.  Bazen güldük bazen ağladık.  Zamanla kötü karakter Vartolu ve Medet’i sevdik. Kötü de olsalar bizlerin sevgisini kazandılar. Senaristlerinde etkisi ile iyi karakter olan Salih ve Medet dizinin vazgeçilmezleri arasına girdiler. Ancak sürpriz bir bölümlerle Salih’in başına birçok olay geldi. Vartolu’yu öldü zannettik baze. Tabi tüm bunlar beklenmeyen tablolardı. Saadet ile kavuşmuşlar, bebekleri olmuş, İdris babanın ve Yamaç, Cumali ve diğer aile bireylerinin kabul ile aramıza girmişlerdir.

Onlar için hep güzel hayaller kurduk. Vartolu Salih ve Saadet; Çukur’da Koçovalı ailesi olarak mutlu mesut bir hayat sürecekler diyorduk. Aynen böylede oldu. Salih tamamen Çukurlu oldu. Ancak kötü anlar geldi ve İdris baba öldü. Salih ise babasının katilini bulmak için Almanya’ya gitmeye karar verdi. Tabi dizideki bu gelişme akıllara Vartolu diziden ayrılıyor mu sorusunu getirdi. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Vartolu diziden ayrılmayacak. Sadece senaryo gereği Vartolunun Almanyaya gideceği bilgisi ekranlara yansıdı. Yani Vartolu yine bizlerle.

Etiketler: çukur erkan kolçak köstengil neden ayrıldı Çukur Salih neden ayrıldı çukur Vartolu neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL