Çukur Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu Salih) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Çukur dizisi yine aksiyon dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin 25 Şubatta yayınlanan 2. Sezon 21. Bölümde Salih karakteri ölerek  diziden ayrıldı. Gayet güzel giden dizide sevilen karakter neden öldü, Erkan Kolçak Köstengil neden diziden ayrıldı?

Duygu dolu bir bölüm ekranlara geldi ve dizinin sevilen karakteri Salih, namı diğer Vartolu Salih diziye ölerek veda etti. Sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstengil Çukur’a veda etti. Sevilen bir karakter olmayı başaran Salih neden öldü, Vartolu Salih neden diziden çıktı, Erkan Koçak Köstengil’in yeni dizisi ne?

Bildiğiniz gibi Salih, Vartolu Salih, karakteri ilk sezon Vartolu Saadettin karakteri ile diziye giriş yapmış, kötü karakter olarak bir çok izleyicinin de eleştirilerinin hedefi olmuştur. Zamanla Vartolu karakteri ve sağ kolu Medet’in maceraları komik sahnelerin ekranlara gelmesine neden oldu.

Vartolu ve Medet’in muhteşem uyumu bizlere de güzel bir seyir keyfi yaşattı.  Bazen güldük bazen ağladık.  Zamanla kötü karakter Vartolu ve Medet’i sevdik. Kötü de olsalar bizlerin sevgisini kazandılar. Senaristlerinde etkisi ile iyi karakter olan Salih ve Medet dizinin vazgeçilmezleri arasına girdiler. Ancak sürpriz bir bölümle Salih diziden ölerek ayrıldı. Tabi hiç beklenmeyen bir tabloydu. Saadet ile kavuşmuşlar, bebekleri olmuş, İdris babanın ve Yamaç, Cumali ve diğer aile bireylerinin kabul ile aramıza girmişlerdir.

Onlar için hep güzel hayaller kurduk. Vartolu Salih ve Saadet; Çukur’da Koçovalı ailesi olarak mutlu mesut bir hayat sürecekler diyorduk. Ancak o beklenen olmadı. Salih karakteri diziden ölerek ayrıldı. Peki neden?

Gelen bilgilere göre Erkan Kolçak Köstengil Çukur dizisi ile parlayan yıldızı sayesinde gelen teklifleri değerlendirmek istiyormuş. Kanal ve yapım şirketi ile yaptığı anlaşma gereği ölerek diziden ayrıldı. Erkan Kolçak Köstengil’in yeni dizisi, yeni projesi ne olacak, tüm detaylar sizler için sitemizde.