Çukur Celil Timsah Kimdir? Karakter Analiz, Kim Canlandırıyor?

Çukur Celil Timsah Kimdir? Karakter Analiz, Kim Canlandırıyor?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da Baykal’ın kim olduğu yada onun adamlarından birisi ortaya çıktı. Celil Timsah isminde bir karakter Çukur’un yeni bölümünde karşımıza çıkıyor. Peki kimdir bu Timsah Celil?

Çukur son fragmanda Baykal’ın mezarının boş olduğunu Vartolu Salih söyler. Yani artık herkes Baykal’ın ölmediğini yada ölmediği süsü verildiğinin farkındadır. Tabi o sırada Uluç bey Celil Timsah isminde birisinden bahseder.

Celil Timsah pisikopatın birisidir. Değişik birisidir. Yamaç’ın peşindedir. Sedat’ın öcünü almak için gelmiştir. Yamaç’a sevdiklerini koruyamamanın nasıl bir duygu olduğunu gösterecektir. Tabi karakteri gören Çukur severler bu karakterin nasıl birisi olduğunu, nereden geldiğini, Yamaç ile bağlantısını merak etmektedirler.

Timsah Celil, pisikopatın ta kendisidir. Öyle ki öldüreceği bir yaşlının elini öper, onunla muhabbet eder ve daha sonra kemerle boğazını sıkıp onu öldürür. Bu timsah Celil Cumali’yi de kaçırır. Bir havuzun başında elleri bağlı bir şekilde sandalyede oturmaktadır Cumali. Cumali, Timsah “sen hangi filmde oynadın” diye sorar, dalga geçer. Çünkü öyle bir tiptir Timsah Erkan.

Timsah karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Melih Yılmaz’dır. 1989 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk defa kısa film Felaket’te oynamış ve daha sonra genelde sinema filmlerinden kendisini göstermiştir. Hatırla Sevgili dizisinde kendisini dizi sektörüne tanıtmıştır.

Etiketler: çukur Erkan Timsah kimdir çukur timsah celil kim çukur timsah kimdir çukur yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL